Co pisze autor nagrania o obecnej sytuacji:

 

Podłączyłeś się do kanalizacji , bo to dobre dla środowiska , bo wszystko jest pod kontrolą , bo ścieki są oczyszczone i nie zagrażają środowisku...naciskasz spłuczkę ze świadomością , że gdzieś tam jest miejsce , które Twoje g....o oddzieli od wody i ta woda czysta wróci do środowiska.......

 

Całość do przeczytania TUTAJ

 

 

GALERIA


         Czytaj również...

 

300 zł i po sprawie, tak działa IOŚ w sprawie punktu zrzutu ścieków w Świątnikach Górnych (Video)

07 kwietnia 2021

Po co budować oczyszczalnie, skoro wystarczy niewielki zbiornik z rurą odprowadzającą ścieki do pobliskiego strumienia. Oczyszczalnie to kosztowna inwestycja, zbiornik z rurą to koszt rzędu 300 zł, co jakiś czas, o ile Inspekcja Ochrony Środowiska nałoży jakikolwiek mandat.

 

Jak zapewne wszyscy się domyślają, chodzi o potok Leńczówka, który jest zatruwany przez tzw. Oczyszczalnie w Świątnikach praktycznie odkąd ona powstała.

 

Poniżej przedstawiamy świeży materiał filmowy, nagrany przez mieszkańca Świątnik Górnych.

Napisz do nas

redakcja@sieprawinfo.pl

13 kwietnia 2024
W Sieprawiu na ulicy Galicyjskiej doszło do wypadku z udziałem motocyklisty oraz samochodu osobowego.
08 kwietnia 2024
  Na wójta Gniny Siepraw, ponownie wybrany został Tadeusz Pitala.

Aenean sagittis mattis purus ut hendrerit. Mauris felis magna, cursus in venenatis ac, vehicula eu massa. Quisque nunc velit, pulvinar nec iaculis id, scelerisque in diam. Sed ut turpis velit. Integer dictum urna iaculis vestibulum finibus. Etiam tempus dictum rhoncus. Nam vel semper eros. Ut molestie sit amet sapien vitae semper. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. 

Aktualności

Jesteśmy najlepsi