Kierujący audi zatrzymał się niedaleko, w rejonie parkingu przy kościele.

Dobczycki policjant zaczął obserwować mężczyznę, który siedząc w samochodzie, spożywał alkohol, a następnie wyjechał na drogę publiczną. Na szczęście jego podróż nie trwała długo. Starszy posterunkowy Krzysztof Regulski zajechał mu drogę, uniemożliwiając dalszą jazdę, podszedł do samochodu, przedstawił się i wyciągnął kluczyki ze stacyjki prowadzonego przez 77-latka pojazdu. 

 

 

Po kilku minutach na miejsce przyjechał patrol z Komisariatu Policji w Mszanie Dolnej.

77-latek wydmuchał ponad pół promila.  Za swoje nieodpowiedzialne zachowanie 77-letni mieszkaniec powiatu limanowskiego odpowie przed sądem. Aktualnie postępowanie w tej sprawie prowadzi Komisariat Policji w Mszanie Dolnej. Czujność, a także podjęte przez policjanta działania pozwoliły prawdopodobnie uniknąć tragedii na drodze.

 

 

źródło: Policja Myślenice

Czytaj również...

19 kwietnia 2023

77- latek spożywał alkohol w samochodzie, następnie ruszył i odjechał, jego podróż nie trwała zbyt długo

Policjantem jest się cały czas, a nie tylko podczas pełnionej służby! Przykładem jest myślenicki policjant, który w czasie wolnym od służby zatrzymał nietrzeźwego kierowcę. Jak się okazało, zatrzymany 77- latek miał ponad pół promila alkoholu.

 

Policjantem jest się nie tylko w godzinach służby, ale również poza nimi. Tym razem policjant z Komisariatu Policji w Dobczycach, w dniu wolnym zatrzymał nietrzeźwego kierowcę. W czwartek (13.04.br.) starszy posterunkowy Krzysztof Regulski, który na co dzień pracuje w Komisariacie Policji w Dobczycach zaparkował w pobliżu sklepu w Kasince Małej. Policjant zauważył wychodzącego z niego mężczyznę, który część zakupów schował do bagażnika samochodu, a alkohol – wódkę i piwo zabrał ze sobą do kabiny, wsiadł za kierownicę i odjechał. 

Napisz do nas

redakcja@sieprawinfo.pl

14 maja 2024
Wycieczka na Górę Żar (foto/wideo)
14 maja 2024
Policjanci z Komisariatu Policji w Świątnikach Górnych ustalili i zatrzymali 19-latka, odpowiedzialnego za celowe

Aenean sagittis mattis purus ut hendrerit. Mauris felis magna, cursus in venenatis ac, vehicula eu massa. Quisque nunc velit, pulvinar nec iaculis id, scelerisque in diam. Sed ut turpis velit. Integer dictum urna iaculis vestibulum finibus. Etiam tempus dictum rhoncus. Nam vel semper eros. Ut molestie sit amet sapien vitae semper. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. 

Aktualności

Jesteśmy najlepsi