Akademia Mistrzów Cracovia Kraków, gra wspólnie z TS Sparta Świątniki Górne 

16 stycznia 2022

Dnia 12 stycznia zarząd TS Sparta w składzie Łukasz Szymański i Tobiasz Wrona podpisali umowę o partnerstwie z AM Cracovią Kraków reprezentowaną przez Pana prezesa Tadeusza Bochenka i dyrektora sportowego Pana Mieczysława Będkowskiego.

 

Wydarzenie to miało miejsce na stadionie przy ul. Kałuży 1 w Krakowie.

 

Od tej pory na mocy podpisanej umowy oba kluby będą ściśle współpracowały w zakresie szkolenia dzieci i młodzieży, ale nie tylko TS Sparta i Cracovia wspólnie będą działały również w zakresie organizacji wydarzeń sportowych, wymianie myśli szkoleniowej, wspólnych grach kontrolnych i wielu innych aspektach, o których informować będziemy na bieżąco.

 

Warto zaznaczyć, że od tej chwili również zawodnicy ze Świątnik Górnych będą uważnie obserwowani przez Akademia Mistrzów Cracovia.

 

 

Pierwsze kroki współpracy już niebawem, ponieważ zawodnicy TS Sparta zostali zaproszeni na mecz Ekstraklasy pomiędzy Cracovią Kraków, a Lechem Poznań, który odbędzie się 6 lutego na stadionie przy ul. Kałuży 1.

 

To dopiero początek, mamy nadzieję, owocnej i długiej współpracy.

 

"Osobno możemy wiele, razem możemy wszystko"

 

 

GALERIA

Przeglądanie zdjęć jest możliwe na dwa sposoby. Przewijanie strzałkami obok dużego zdjęcia, lub kliknięcie w duże zdjęcie i przeglądanie zdjęć w pełnym rozmiarze.

 

zdjęcia: TS Sparta

Czytaj również...