Na miejscu policjanci zastali kilka osób, w tym 35-latka, który na ich widok bardzo nerwowo się zachowywał.

 

Funkcjonariusze po wylegitymowaniu osób, przystąpili do przeszukania całej posesji, celem ujawnienia i sprawdzenia znajdujących się na jej terenie pojazdów. Podczas czynności, przestępstw o charakterze samochodowym policjanci nie stwierdzili. Jednak sprawdzając jeden z pojazdów m-ki Fiat Ducato, funkcjonariusze ujawnili w jego przestrzeni bagażowej duży worek wypełniony suszem marihuany, co potwierdziło badanie testerem narkotykowym. Ustalili, że narkotyki należą do 35-latka. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnej celi.

 

Wczoraj 35-latek został doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Wieliczce, gdzie usłyszał zarzut posiadania znacznych ilości narkotyków. Dodatkowo prokurator zastosował wobec niego środki zapobiegawcze w postaci policyjnego dozoru i poręczenia majątkowego. Za popełnione przestępstwo grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności

 

Źródło: KPP Kraków

Czytaj również...

30 listopada 2023

Blisko kilogram marihuany posiadał 35-latek z gminy Świątniki G. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Kryminalni z powiatu krakowskiego zatrzymali 35-latka, za posiadanie znacznych ilości narkotyków. Mężczyzna ukrył je w jednym z pojazdów zaparkowanych na terenie swojej posesji.

 

Do policyjnego depozytu trafił blisko kilogram marihuany. 35-latek usłyszał w prokuraturze zarzut. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

 

27 listopada br. policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Krakowie wspólnie z funkcjonariuszem z Małopolskiego Urzędu Celno – Skarbowego w Krakowie, wykonując czynności służbowe, mające na celu zwalczanie przestępczości samochodowej, udali się pod wytypowany adres posesji w gminie Świątniki Górne. W trakcie realizacji wsparcia udzielili im kryminalni z Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie

Napisz do nas

redakcja@sieprawinfo.pl

22 lutego 2024
INFORMACJE WKRÓTCE...... Strona będzie na bieżąco aktualizowana...
22 lutego 2024
Policjanci z Komisariatu IV w Krakowie zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji

Aenean sagittis mattis purus ut hendrerit. Mauris felis magna, cursus in venenatis ac, vehicula eu massa. Quisque nunc velit, pulvinar nec iaculis id, scelerisque in diam. Sed ut turpis velit. Integer dictum urna iaculis vestibulum finibus. Etiam tempus dictum rhoncus. Nam vel semper eros. Ut molestie sit amet sapien vitae semper. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. 

Aktualności

Jesteśmy najlepsi