Jesteśmy jednostką OSP działającą w Gminie Świątniki Górne, której historia sięga roku 1879.

 

Obecnie zbliżając się do jubileuszu 145-lecia naszej jednostki, stanęliśmy przed niesamowitą okazją pozyskania nowego średniego samochodu. Zamiana ta pozwoli nam na bardziej efektywne prowadzenie akcji ratowniczo-gaśniczych, zwiększy mobilność jednostki i bezpieczeństwo Strażaków biorących udział w akcjach a przede wszystkim zabezpieczy Was-mieszkańców.

 

 

Starania w pozyskaniu nowego samochodu trwają już od zeszłego roku, dzięki czemu mamy już zagwarantowane środki z Urzędu Miasta i Gminy Świątniki Górne oraz innych instytucji, lecz przy dzisiejszym drastycznym wzroście cen nowych samochodów musimy zwrócić się do Państwa o pomoc w uzbieraniu kwoty na wkład własny, który pozwoli na to, żebyśmy mogli zakupić nowy wymarzony średni samochód ratowniczo-gaśniczy, który będzie służył wszystkim mieszkańcom naszej gminy i okolic, bo to dla Was staramy się nieść pomoc, wtedy kiedy jesteśmy wzywani do działań, ale i podczas zabezpieczenia różnych uroczystości państwowych, kościelnych oraz wydarzeń, które mają miejsce na terenie naszej gminy i powiatu krakowskiego.

 

Dlatego jako Zarząd OSP w Świątnikach Górnych zwracamy się do Was-mieszkańcy naszej miejscowości, naszej gminy, gmin sąsiednich, przedsiębiorcy, sympatycy Ochotniczych Straży Pożarnych o wsparcie finansowe potrzebne nam w tej chwili do pozyskania tego wozu. Prosimy o pomoc i wsparcie w każdej, nawet najmniejszej możliwej formie.

 

Link do zrzutki TUTAJ

 

Licytacje na zakup nowego samochodu strażackiego - OSP Świątniki Górne TUTAJ

 

Czytaj również...

11 lutego 2024

Do akcji wyjeżdżają 37-letnim samochodem, potrzebna pomoc na pozyskanie nowego samochodu, dla OSP Świątniki Górne.

Drodzy Mieszkańcy Miasta i Gminy Świątniki Górne, powiatu krakowskiego oraz sympatycy naszej jednostki.

 

Nigdy nie sądziliśmy, że będziemy musieli prosić Was o wsparcie i to wsparcie finansowe. Dodatkowo w tak trudnym dla wszystkich czasie. Zdaliśmy sobie jednak sprawę z tego, że teraz to Wy jesteście dla nas jedyną szansą i bez Waszej pomocy nie zrealizujemy tego zadania.

 

Samochód Mercedes Benz, z którego korzystamy na co dzień, dzielnie nam służy, jednakże jako 37-latek coraz częściej wymaga kosztownych napraw i serwisu.

 

Pragnąc sprostać wymaganiom, jakie stawia nam dzisiejsza rzeczywistość, a w szczególności charakter i zakres akcji, do jakich jesteśmy dysponowani, postanowiliśmy podjąć działania w celu pozyskania nowego samochodu ratowniczo-gaśniczego.

 

Link do zrzutki TUTAJ

 

Licytacje na zakup nowego samochodu strażackiego - OSP Świątniki Górne TUTAJ

Napisz do nas

redakcja@sieprawinfo.pl

13 kwietnia 2024
W Sieprawiu na ulicy Galicyjskiej doszło do wypadku z udziałem motocyklisty oraz samochodu osobowego.
08 kwietnia 2024
  Na wójta Gniny Siepraw, ponownie wybrany został Tadeusz Pitala.

Aenean sagittis mattis purus ut hendrerit. Mauris felis magna, cursus in venenatis ac, vehicula eu massa. Quisque nunc velit, pulvinar nec iaculis id, scelerisque in diam. Sed ut turpis velit. Integer dictum urna iaculis vestibulum finibus. Etiam tempus dictum rhoncus. Nam vel semper eros. Ut molestie sit amet sapien vitae semper. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. 

Aktualności

Jesteśmy najlepsi