Zdarzenie miało miejsce w niedzielę (tj.3 lipca br.) około godziny 18:20 w Dobczycach na ul. Energetyków.

 

Policjanci grupy SPEED z KWP w Krakowie poruszając się nieoznakowanym radiowozem, podjęli pościg za kierującym motocyklem marki Honda, który pomimo nadawanych sygnałów świetlnych i dźwiękowych nie zatrzymał się do kontroli. Kierującym motocyklem okazał się 17-letni obywatel Ukrainy. Mężczyzna był trzeźwy, jednak nie posiadał uprawnień do kierowania motocyklami.

 

 

Za popełnione przestępstwo tj. brak zatrzymania się do kontroli drogowej grozi motocykliście do 5 lat pozbawienia wolności. Dodatkowo odpowie za popełnione wykroczenia drogowe, w tym kierowanie motocyklem bez uprawnień.

 

Czytaj również...

04 lipca 2022

Dobczyce, pościg za motocyklistą, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej (Video)

Policjanci z Sekcji Kontroli Ruchu Drogowego Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie, po pościgu zatrzymali 17-letniego kierującego motocyklem, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej.

Napisz do nas

redakcja@sieprawinfo.pl

13 kwietnia 2024
W Sieprawiu na ulicy Galicyjskiej doszło do wypadku z udziałem motocyklisty oraz samochodu osobowego.
08 kwietnia 2024
  Na wójta Gniny Siepraw, ponownie wybrany został Tadeusz Pitala.

Aenean sagittis mattis purus ut hendrerit. Mauris felis magna, cursus in venenatis ac, vehicula eu massa. Quisque nunc velit, pulvinar nec iaculis id, scelerisque in diam. Sed ut turpis velit. Integer dictum urna iaculis vestibulum finibus. Etiam tempus dictum rhoncus. Nam vel semper eros. Ut molestie sit amet sapien vitae semper. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. 

Aktualności

Jesteśmy najlepsi