Zrezygnujemy również z dodawania wszelkich zdjęć, galerii oraz filmów.

 

Utrzymamy wyłącznie miniaturki na stronie głównej oraz sam tekst w newsach. Dlaczego rezygnujemy z galerii: ponieważ do tego starego szablonu nie ma możliwości ich dodawania, żeby dodać trzeba korzystać z kolejnego darmowego serwera na zdjęcia i wklejać bezpośredni link, na dodatek żeby dodać zdjęcie trzeba wcześniej w programie graficznym przyciąć fotkę na odpowiedni wymiar, jeżeli się tego nie zrobi strona się ,,rozejdzie na boki’’

 

 

Takie operacje zajmują zbyt wiele czasu, którego niestety nam brakuje, więc teraz będzie prościej lecz gorzej i mniej efektowniej, stary szablon, więc i strona będzie taka jakie były 10 -15 lat temu.

 

 

 

 

Dziękujemy osobom , które dotychczas wsparły naszą zrzutkę.

 

Redakcja

 

Na roczną opłatę potrzeba około 400 zł, zakładając naszą zrzutkę liczyliśmy, że uda nam się zebrać kwotę na opłacenie 2 - 3 lat, stąd kwota 1000 zł

 

 

 

 

Nasza mobilna wersja strony wygląda obecnie tak.

 

 

Będzie wyglądała tak

 

 

 

 

 

27 grudnia 2019

Dobiega koniec naszej zrzutki na opłaty hostingu

Nasza zrzutka nie znalazła poparcia, więc z przykrością informujemy że już niebawem powrócimy do naszej starej darmowej domeny http://www.siepraw.dbv.pl. 

 

W związku z tym nie będzie dostępna wersja mobilna naszej strony, na urządzeniach mobilnych będzie się wyświetlała wersja komputerowa, co za tym idzie: będzie taka  jak była, nieczytelna z małymi literkami i małą grafiką. 

 

 

Osoby które udzielą nam wsparcia , mogą liczyć na darmowy baner reklamowy na naszej stronie.

 

Napisz do nas

redakcja@sieprawinfo.pl

10 czerwca 2024
Co to jest  Barszcz Sosnowskiego? Barszcz Sosnowskiego (Heracleum sosnowskyi Manden) to niebezpieczna dla zdrowia,
09 czerwca 2024
Wiślana trasa rowerowa: Kraków, Tyniec , Skawina i dalej (wideo)

Aenean sagittis mattis purus ut hendrerit. Mauris felis magna, cursus in venenatis ac, vehicula eu massa. Quisque nunc velit, pulvinar nec iaculis id, scelerisque in diam. Sed ut turpis velit. Integer dictum urna iaculis vestibulum finibus. Etiam tempus dictum rhoncus. Nam vel semper eros. Ut molestie sit amet sapien vitae semper. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. 

Aktualności

Jesteśmy najlepsi