Źródło: mł.asp. Dawid Wietrzyk Oficer prasowy KPP w Myślenicach

Czytaj również...

04 października 2022

,,Drifty” na Zarabiu zakończone uderzeniem w drzewo i wysokim mandatem

Nie takiego zakończenia swoich popisów spodziewał się 20-letni kierowca, który wprowadził samochód w poślizg wykonując drift.

 

Jazdę zakończył uderzając najpierw w metalową skrzynię, a następnie w drzewo. W „nagrodę” za „popisy” otrzymał wysoki mandat.

 

3 października około 22:00,  w Myślenicach na jednym z parkingów kierujący osobowym audi jeździł w koło, próbując wprowadzać samochód w kontrolowany poślizg. Niestety dla kierowcy jeden z ,,driftów” okazał się niekontrolowany. Samochód najpierw uderzył w metalową skrzynię, w której znajdują się słupki drogowe, a następnie w drzewo. Na szczęście na skutek zderzenie nikt nie ucierpiał.

 

Dyżurny myślenickiej komendy widział zajście na monitoringu miejskim, który nagrał całe zdarzenie. Na miejscu szybko pojawił się patrol policji. 20-latek z powiatu myślenickiego za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym ukarany został mandatem karnym w kwocie 5 000 zł, a na jego konto trafiło 8 punktów karnych. Dodatkowo w związku z uszkodzeniami pojazdu zatrzymali dowód rejestracyjny.

 

Apelujemy o rozwagę i rozsądek na drodze oraz stosowanie się do przepisów ruchu drogowego.

Napisz do nas

redakcja@sieprawinfo.pl

13 kwietnia 2024
W Sieprawiu na ulicy Galicyjskiej doszło do wypadku z udziałem motocyklisty oraz samochodu osobowego.
08 kwietnia 2024
  Na wójta Gniny Siepraw, ponownie wybrany został Tadeusz Pitala.

Aenean sagittis mattis purus ut hendrerit. Mauris felis magna, cursus in venenatis ac, vehicula eu massa. Quisque nunc velit, pulvinar nec iaculis id, scelerisque in diam. Sed ut turpis velit. Integer dictum urna iaculis vestibulum finibus. Etiam tempus dictum rhoncus. Nam vel semper eros. Ut molestie sit amet sapien vitae semper. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. 

Aktualności

Jesteśmy najlepsi