Piszą do nas zaniepokojeni mieszkańcy Czechówki, którzy pytają ,, czy na ul. Słonecznej będzie kiedyś oświetlenie. Swoje zaniepokojenie motywują narastającym ruchem samochodów, na ulicy z której korzysta dużo dzieci i młodzieży , korzystających z,, Laser Team Słoneczna Czechówka’’

 

 

Próbowaliśmy się w tej sprawie skontaktować z Urzędem Gminy, niestety nie otrzymaliśmy żadnej odpowiedzi, więc przypuszczamy, że raczej w najbliższym czasie nic nie rozświetli panujących tam egipskich ciemności.

 

 

Mieszkańcy Czechówki

 

 

Chcesz wyrazić swoją opinię w tej ciemnej sprawie, zostaw komentarz poniżej.

 

 

 

 

 

 

 

Jesteśmy najlepsi

Aktualności

Aenean sagittis mattis purus ut hendrerit. Mauris felis magna, cursus in venenatis ac, vehicula eu massa. Quisque nunc velit, pulvinar nec iaculis id, scelerisque in diam. Sed ut turpis velit. Integer dictum urna iaculis vestibulum finibus. Etiam tempus dictum rhoncus. Nam vel semper eros. Ut molestie sit amet sapien vitae semper. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. 

04 października 2022
Nie takiego zakończenia swoich popisów spodziewał się 20-letni kierowca, który wprowadził samochód w poślizg
03 października 2022
Już w środę przed budynkiem Starostwa Powiatowego w Myślenicach przy ul. Drogowców 2A, stanie

redakcja@sieprawinfo.pl

Napisz do nas

Egipskie ciemności na ul. Słonecznej w Czechówce

23 listopada 2019

 

 

Piszą do nas zaniepokojeni mieszkańcy Czechówki, którzy pytają ,, czy na ul. Słonecznej będzie kiedyś oświetlenie. Swoje zaniepokojenie motywują narastającym ruchem samochodów, na ulicy z której korzysta dużo dzieci i młodzieży , korzystających z,, Laser Team Słoneczna Czechówka’’.

 

 

Niebezpiecznie jest zwłaszcza jesienią, gdy zmierzch zapada bardzo szybko, praktycznie już w godzinach popołudniowych. Co prawda na tej ulicy jest kilka lamp od strony ul. Dobczyckiej, oraz jedna lampa od ul. Szkolnej. Niestety ulica jest bardzo kręta i to właśnie w okolicach tych zakrętów jest ciemno i niebezpiecznie.