Piszą do nas zaniepokojeni mieszkańcy Czechówki, którzy pytają ,, czy na ul. Słonecznej będzie kiedyś oświetlenie. Swoje zaniepokojenie motywują narastającym ruchem samochodów, na ulicy z której korzysta dużo dzieci i młodzieży , korzystających z,, Laser Team Słoneczna Czechówka’’.

 

 

Niebezpiecznie jest zwłaszcza jesienią, gdy zmierzch zapada bardzo szybko, praktycznie już w godzinach popołudniowych. Co prawda na tej ulicy jest kilka lamp od strony ul. Dobczyckiej, oraz jedna lampa od ul. Szkolnej. Niestety ulica jest bardzo kręta i to właśnie w okolicach tych zakrętów jest ciemno i niebezpiecznie.

23 listopada 2019

Egipskie ciemności na ul. Słonecznej w Czechówce

Napisz do nas

redakcja@sieprawinfo.pl

18 lipca 2024
Myśleniccy policjanci, w nocy z piątku na sobotę (12/13.07.br.) prowadzili wzmożone działania kontrolne uczestników
08 lipca 2024
Do niebezpiecznej sytuacji doszło w niedzielę, na Zakopiance w Pcimiu. 63-letnia kobieta jechała w

Aenean sagittis mattis purus ut hendrerit. Mauris felis magna, cursus in venenatis ac, vehicula eu massa. Quisque nunc velit, pulvinar nec iaculis id, scelerisque in diam. Sed ut turpis velit. Integer dictum urna iaculis vestibulum finibus. Etiam tempus dictum rhoncus. Nam vel semper eros. Ut molestie sit amet sapien vitae semper. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. 

Aktualności

Jesteśmy najlepsi

 

Piszą do nas zaniepokojeni mieszkańcy Czechówki, którzy pytają ,, czy na ul. Słonecznej będzie kiedyś oświetlenie. Swoje zaniepokojenie motywują narastającym ruchem samochodów, na ulicy z której korzysta dużo dzieci i młodzieży , korzystających z,, Laser Team Słoneczna Czechówka’’

 

 

Próbowaliśmy się w tej sprawie skontaktować z Urzędem Gminy, niestety nie otrzymaliśmy żadnej odpowiedzi, więc przypuszczamy, że raczej w najbliższym czasie nic nie rozświetli panujących tam egipskich ciemności.

 

 

Mieszkańcy Czechówki

 

 

Chcesz wyrazić swoją opinię w tej ciemnej sprawie, zostaw komentarz poniżej.