Jesteśmy najlepsi

Aktualności

Aenean sagittis mattis purus ut hendrerit. Mauris felis magna, cursus in venenatis ac, vehicula eu massa. Quisque nunc velit, pulvinar nec iaculis id, scelerisque in diam. Sed ut turpis velit. Integer dictum urna iaculis vestibulum finibus. Etiam tempus dictum rhoncus. Nam vel semper eros. Ut molestie sit amet sapien vitae semper. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. 

04 października 2022
Nie takiego zakończenia swoich popisów spodziewał się 20-letni kierowca, który wprowadził samochód w poślizg
03 października 2022
Już w środę przed budynkiem Starostwa Powiatowego w Myślenicach przy ul. Drogowców 2A, stanie

redakcja@sieprawinfo.pl

Napisz do nas

Janowice, pijana 36 latka wiozła dzieci do szkoły i spowodowała kolizję

15 czerwca 2021

Czytaj również.....

REKLAMA

 

W momencie zdarzenia, w pojeździe 36-latki znajdowała się dwójka dzieci w wieku 12 i 8 lat. 

 

Kierująca tuż po zdarzeniu poprosiła kierowcę VW aby ten poczekał na miejscu, gdyż … musi odwieźć dzieci do szkoły. Kobieta po kilkunastu minutach wróciła w miejsce gdzie doszło do zdarzenia.

 

 

Tam czekali już policjanci, w ramach rutynowych czynności zbadali jej trzeźwość. 

 

Sprawczyni kolizji ,, wydmuchała ‘’ blisko 1,5 promila.

Policjanci wielickiej komendy przeprowadzą  dochodzenie w tej sprawie. Kobieta odpowie za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości – za co grozi do 2 lat odsiadki. 

 

Policjanci także będą także  sprawdzać czy kobieta swoim zachowaniem nie naraziła dzieci na utratę zdrowia bądź życia. Zgodnie z kodeksem karnym przestępstwo narażenia na utratę zdrowia lub życia własnego dziecka zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności. Ponadto o nieprawidłowościach w sprawowanej opiece przez matkę zostanie powiadomiony sąd rodzinny.

 

Źródło: KPP Wieliczka

 


GALERIA

REKLAMA

Blisko 1,5 promila alkoholu w organizmie miała 36-letnia kobieta, która w takim stanie przewoziła dzieci w wieku 12 i 8 lat. W miejscowości Janowice (gmina Wieliczka) spowodowała kolizję. W zdarzeniu na szczęście nikt nie ucierpiał.

 

11 czerwca br. ok. godziny 8:00 policjanci Wydziału Ruchu Drogowego udali się do miejscowości Janowice gdzie doszło do zdarzenia drogowego z udziałem renault oraz volkswagena. Jak mundurowi ustalili na miejscu zdarzenia, kierująca samochodem renault, 36 letnia mieszkanka gminy Wieliczka, nie upewniła się, że jest wyprzedzana przez volkswagena  i skręciła w lewo z zamiarem zjazdu z drogi na pobliską  posesję  powodując zderzenie z volkswagenem