Jordan Sum Zakliczyn padł ofiarą złodziei, Karpaty Siepraw pomagają sąsiadom 

16 kwietnia 2021

Jordan-Sum Zakliczyn

 

Nasz klub padł ofiarą złodziei. Po włamaniu się do pomieszczenia klubowego sprawcy ukradli piłki, które służyły naszym młodym zawodnikom(rozmiar 4) jak i drużynie seniorskiej( rozmiar 5).Klub prosi o pomoc w ustaleniu sprawców. Jeżeli ktoś zauważył sprawców, bądź wie gdzie skradzione piłki mogą się znajdować prosimy o kontakt przez naszą stronę facebookowa lub pod numer tel. 694538666.

 

Zwracamy się również do sprawców włamania o zwrot skradzionych piłek po przez pozostawienie ich przed drzwiami pomieszczenia z którego piłki ukradli. Jeżeli piłki nie znajdą się w najbliższym czasie sprawcy zostaną pociągnięcie do odpowiedzialności karnej. Istnieją też inne metody zwalczania głupoty, prócz zgłoszenie na Policję.

 

Jeżeli piłki zostaną zwrócone, sprawcy kradzieży unikną jakichkolwiek konsekwencji.

 

Sympatyków Naszego Klubu prosimy o udostępnienie postu, wtedy zwiększymy szansę na odzyskanie piłek.

 

Karpaty Siepraw

 

Słyszeliśmy, że ktoś postanowił uniemożliwić dzieciom grę w piłkę po długich tygodniach oczekiwań i ukradł Wam niezbędny sprzęt do treningu... (Info na ten temat w galerii poniżej  )

 

Jako, że wszystkich Łączy Nas Piłka, przesyłamy Wam 10 szt. nowiutkich piłek firmy SELECT nr 4 dla Waszych młodych zawodników, by zgodnie z planem mogli wrócić w poniedziałek do tego co kochają - do trenowania i gry!

 

Liczymy, że złodzieje, którzy okradli wasz klub szybko zostaną złapani!

 

 

Jordan-Sum Zakliczyn

 

Sąsiedzka miłość Dziękujemy naszym przyjaciołom zza miedzy za piękny prezentDzieci na pewno się ucieszą, i już nie mogą się doczekać pierwszych treningów z nowymi piłkami Okazalsze podziękowania będą przy najbliższych derbach. A więc mamy nadzieję, że to już w przyszłym sezonie! 

 

Pozdrawiamy cieplutko ze słonecznego Zakliczyna

 


GALERIA


         Czytaj również...

 

Napisz do nas

redakcja@sieprawinfo.pl

18 lipca 2024
Myśleniccy policjanci, w nocy z piątku na sobotę (12/13.07.br.) prowadzili wzmożone działania kontrolne uczestników
08 lipca 2024
Do niebezpiecznej sytuacji doszło w niedzielę, na Zakopiance w Pcimiu. 63-letnia kobieta jechała w

Aenean sagittis mattis purus ut hendrerit. Mauris felis magna, cursus in venenatis ac, vehicula eu massa. Quisque nunc velit, pulvinar nec iaculis id, scelerisque in diam. Sed ut turpis velit. Integer dictum urna iaculis vestibulum finibus. Etiam tempus dictum rhoncus. Nam vel semper eros. Ut molestie sit amet sapien vitae semper. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. 

Aktualności

Jesteśmy najlepsi