Kilka wydarzeń z działalności MDP Czechówka (foto)

26 listopada 2022

Za nami kolejna zbiórka @MDP Czechówka.

 

Tym razem ( 26.11) nasi młodzi adepci pożarnictwa doskonalili swoje umiejętności w obszarze musztry reprezentacyjnej głównie przemarszu w poczcie sztandarowym.

 

Tym, którzy uważają, że musztra jest nudna zapraszam na Nasze zbiórki. Podczas ćwiczenia musztry również można mieć świetną zabawę.

 

Dziękuje wszystkim, którzy spróbowali swoich sił przy sztandarze teraz jesteśmy gotowi na prawie każdą ewentualność.

 

 

W ubiegły czwartek tj. 17.11 o godzinie 17:00 na zaproszenie burmistrza Gmina i Miasto Dobczyce Pana Tomasz Suś - samorządowiec razem z przyjaciółmi z OSP Łyczanka rozpoczęliśmy zwiedzanie Centrum Edukacji Przeciwpożarowej w Dobczycach .

 

Jest to fantastyczne miejsce, które na prawdę warto zobaczyć, otrzymaliśmy też zaproszenie na wspólne ćwiczenia na obiekcie, z którego z pewnością skorzystamy.

 

 
 
 
W piątek 19.11. Nasza MDP Czechówka skorzystała z zaproszenia na oficjalne przekazanie promes, dzięki którym młodzieżowe drużyny pożarnicze mogły uzupełnić zapasy sprzętu potrzebnego do działań na rzecz promocji pożarnictwa.
 
MDP Czechówka reprezentował Paweł Sosin - Prezes OSP Czechówka oraz Kuba Skałka i Nikola Michalik.
 
W imieniu wszystkich adeptów pożarnictwa z MDP Czechówka serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego wydarzenia zorganizowanego przez Komendę Państwowej Straży Pożarnej w Myślenicach.
 
Po raz pierwszy musimy podziękować tak wysoko : Mateusz Morawiecki, Kancelaria Premiera.
 
Uwaga: łączna wartość środków przekazanych ma MDP w Polsce wyniosła 25 mln zł prosimy żeby taką tradycję kontynuować przynajmniej raz w roku.
 
Dziękujemy też oczywiście wszystkim, którzy przyczynili się do tego, że Nasza jednostka otrzymała dodatkowe środki.
 

 

Źródło informacji , oraz foto : MDP Czechówka

 

 

GALERIA

Czytaj również...

Napisz do nas

redakcja@sieprawinfo.pl

04 grudnia 2023
1 stycznia 2024 roku pojawi się na stacjach nowe paliwo E10, które docelowo zastąpi
30 listopada 2023
Kryminalni z powiatu krakowskiego zatrzymali 35-latka, za posiadanie znacznych ilości narkotyków. Mężczyzna ukrył je

Aenean sagittis mattis purus ut hendrerit. Mauris felis magna, cursus in venenatis ac, vehicula eu massa. Quisque nunc velit, pulvinar nec iaculis id, scelerisque in diam. Sed ut turpis velit. Integer dictum urna iaculis vestibulum finibus. Etiam tempus dictum rhoncus. Nam vel semper eros. Ut molestie sit amet sapien vitae semper. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. 

Aktualności

Jesteśmy najlepsi