Kilka wydarzeń z działalności MDP Czechówka (foto)

26 listopada 2022

Za nami kolejna zbiórka @MDP Czechówka.

 

Tym razem ( 26.11) nasi młodzi adepci pożarnictwa doskonalili swoje umiejętności w obszarze musztry reprezentacyjnej głównie przemarszu w poczcie sztandarowym.

 

Tym, którzy uważają, że musztra jest nudna zapraszam na Nasze zbiórki. Podczas ćwiczenia musztry również można mieć świetną zabawę.

 

Dziękuje wszystkim, którzy spróbowali swoich sił przy sztandarze teraz jesteśmy gotowi na prawie każdą ewentualność.

 

 

W ubiegły czwartek tj. 17.11 o godzinie 17:00 na zaproszenie burmistrza Gmina i Miasto Dobczyce Pana Tomasz Suś - samorządowiec razem z przyjaciółmi z OSP Łyczanka rozpoczęliśmy zwiedzanie Centrum Edukacji Przeciwpożarowej w Dobczycach .

 

Jest to fantastyczne miejsce, które na prawdę warto zobaczyć, otrzymaliśmy też zaproszenie na wspólne ćwiczenia na obiekcie, z którego z pewnością skorzystamy.

 

 
 
 
W piątek 19.11. Nasza MDP Czechówka skorzystała z zaproszenia na oficjalne przekazanie promes, dzięki którym młodzieżowe drużyny pożarnicze mogły uzupełnić zapasy sprzętu potrzebnego do działań na rzecz promocji pożarnictwa.
 
MDP Czechówka reprezentował Paweł Sosin - Prezes OSP Czechówka oraz Kuba Skałka i Nikola Michalik.
 
W imieniu wszystkich adeptów pożarnictwa z MDP Czechówka serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego wydarzenia zorganizowanego przez Komendę Państwowej Straży Pożarnej w Myślenicach.
 
Po raz pierwszy musimy podziękować tak wysoko : Mateusz Morawiecki, Kancelaria Premiera.
 
Uwaga: łączna wartość środków przekazanych ma MDP w Polsce wyniosła 25 mln zł prosimy żeby taką tradycję kontynuować przynajmniej raz w roku.
 
Dziękujemy też oczywiście wszystkim, którzy przyczynili się do tego, że Nasza jednostka otrzymała dodatkowe środki.
 

 

Źródło informacji , oraz foto : MDP Czechówka

 

 

GALERIA

Czytaj również...