Jesteśmy najlepsi

Aktualności

Aenean sagittis mattis purus ut hendrerit. Mauris felis magna, cursus in venenatis ac, vehicula eu massa. Quisque nunc velit, pulvinar nec iaculis id, scelerisque in diam. Sed ut turpis velit. Integer dictum urna iaculis vestibulum finibus. Etiam tempus dictum rhoncus. Nam vel semper eros. Ut molestie sit amet sapien vitae semper. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. 

04 października 2022
Nie takiego zakończenia swoich popisów spodziewał się 20-letni kierowca, który wprowadził samochód w poślizg
03 października 2022
Już w środę przed budynkiem Starostwa Powiatowego w Myślenicach przy ul. Drogowców 2A, stanie

redakcja@sieprawinfo.pl

Napisz do nas


         Czytaj również...

 

 

O godzinie 13:30 policjanci zatrzymali  56-letniego mieszkańca  gminy Myślenice który  również przekroczył dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym o więcej niż 50 km/h. Kierowcę osobowej Toyoty spotkały identyczne konsekwencje jak jego poprzedniczkę: zatrzymane prawo jazdy, 400 zł mandatu i 10 punktów karnych.

 

Jako ostatni tego dnia na ul. Ptasznica wpadł 36-latek z gminy Sułkowice, którego mundurowi skontrolowali zaledwie 10 minut od ostatniego zatrzymania prawa jazdy. Kierujący samochodem marki Renault jechał najszybciej. Dopuszczalną prędkość przekroczył aż o 59 km/h. Jego zuchwała jazda zakończyła się nie inaczej jak w poprzednich przypadkach. Przez kolejne trzy miesiące będzie musiał zrezygnować z prowadzenia pojazdów, a wysoki mandat i punkty karne, być może ostudzą jego zapał do szybkiej jazdy w przyszłości.

 

Przypominamy, że zgodnie z przepisami ruchu drogowego w przypadku przekroczenia dopuszczalnej prędkości w obszarze zabudowanym powyżej 50 km/h, policjant ujawniający takie wykroczenie zatrzymuje kierowcy prawo jazdy już w trakcie prowadzonej kontroli drogowej. Po przesłaniu go do właściwego starosty, zostaje wydana decyzja administracyjna skutkująca zatrzymaniem tego dokumentu za pierwszym razem na 3 miesiące.

 

W trosce o bezpieczeństwo podróżujących, po raz kolejny apelujemy o rozwagę i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego!

 

 

Źródło informacji: KPP Myślenice

 


GALERIA

W miniony piątek, w ciągu zaledwie 45 minut w Sułkowicach na ul. Ptasznica trzech kierowców straciło prawo jazdy za znaczne przekroczenie dopuszczalnej prędkości. Obecność w tym miejscu policjantów z myślenickiej drogówki spowodowana jest m.in. częstymi zgłoszeniami mieszkańców za pośrednictwem Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa. 

 

27 listopada br. źle wspominać będzie 27-latka z powiatu wadowickiego. To ona jako pierwsza w tym dniu znacznie przekroczyła dopuszczalną prędkość na ul. Ptasznica w Sułkowicach. Około godziny 13, swoim citroenem pędziła o 57 km/h niż wskazywało ograniczenie prędkości. Jako, że wykroczenie popełnione zostało w terenie zabudowanym, policjanci zatrzymali jej prawo jazdy. Amatorka szybkiej jazdy przyjęła również mandat karny w wysokości 400 zł, a na jej konto trafiło 10 punktów karnych.

01 grudnia 2020

Kontrole prędkości na drogach powiatu myślenickiego, trzech kierowców straciło prawa jazdy