Jesteśmy najlepsi

Aktualności

Aenean sagittis mattis purus ut hendrerit. Mauris felis magna, cursus in venenatis ac, vehicula eu massa. Quisque nunc velit, pulvinar nec iaculis id, scelerisque in diam. Sed ut turpis velit. Integer dictum urna iaculis vestibulum finibus. Etiam tempus dictum rhoncus. Nam vel semper eros. Ut molestie sit amet sapien vitae semper. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. 

30 września 2022
Przygotowania dla nowej Zakopianki budzą żywe zainteresowanie lokalnych społeczności i samorządów. To dobra wiadomość.
24 września 2022
Policjanci myślenickiej drogówki otrzymali dwa motocykle marki BMW R1250RT. Wszystkie jednoślady oznakowane są już

redakcja@sieprawinfo.pl

Napisz do nas

W wyniku kilkudniowych działań kryminalnych z Komendy Powiatowej w Myślenicach, których celem było uderzenie w narkobiznes,

zatrzymano 3 osoby, które sąd objął tymczasowym aresztowaniem. Jeden z zatrzymanych podejrzany jest o wprowadzenie na rynek substancji zabronionych o czarnorynkowej wartości ponad 100 tys. złotych. Dodatkowo, w jego mieszkaniu policjanci zabezpieczyli ponad 3kg narkotyków.

 

Na podstawie materiałów operacyjnych myśleniccy kryminalni wytypowali miejsca oraz osoby, które mogą trudnić się handlem zabronionymi substancjami. 18 października, w Jasienicy policjanci nieprzypadkowo zatrzymali do kontroli samochód osobowy, którym jechał 19-latek z gminy Myślenice oraz 21-latka z Sułkowic. Zatrzymani do kontroli mieli przy sobie 2 gramy substancji zabronionych. W wyniku przeszukania, policjanci zabezpieczyli jeszcze ponad 100 gram narkotyków, m.in. amfetaminy i marihuany. 20 października, Sąd Rejonowy w Myślenicach na wniosek miejscowej prokuratury zdecydował o zastosowaniu wobec obojga podejrzanych środka zapobiegawczego w postaci trzymiesięcznego aresztu, bowiem zatrzymani dilerzy sprzedawali znaczne ilości substancji zabronionych głównie na terenie powiatu myślenickiego.

 

 

Myśleniccy kryminalni w efekcie intensywnej operacyjnej pracy, już 21 października zatrzymali kolejne osoby. Na 3 miesiące został aresztowany 24-letni mieszkaniec Krakowa, który zaopatrywał m.in. lokalnych dilerów. Mężczyzna ukrywał się gdyż był poszukiwany do odbycia kary 1 roku i 6 miesięcy więzienia za popełnione w przeszłości przestępstwa. Podczas przeszukania mieszkania policjanci natrafili na ponad 3 kilogramy substancji zabronionych, w tym kokainę, amfetaminę, extasy, marihuanę oraz dopalacze. Według ustaleń, tylko w tym roku 24-latek wprowadził do sprzedaży narkotyki o czarnorynkowej wartości ponad 100 tysięcy złotych. Zatrzymanym grozi kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

 

 

 

 

 

źródło: Policja Myślenice

 

 

 

 

Myślenice - zatrzymano dilerów narkotykowych
25 października 2019