Jesteśmy najlepsi

Aktualności

Aenean sagittis mattis purus ut hendrerit. Mauris felis magna, cursus in venenatis ac, vehicula eu massa. Quisque nunc velit, pulvinar nec iaculis id, scelerisque in diam. Sed ut turpis velit. Integer dictum urna iaculis vestibulum finibus. Etiam tempus dictum rhoncus. Nam vel semper eros. Ut molestie sit amet sapien vitae semper. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. 

21 maja 2022
To nie człowiek, lecz potwór, jak określili go właściciele psa. Dnia 19.05 około godziny
20 maja 2022
Światowy Dzień Pszczół został ustanowiony przez Organizację Narodów Zjednoczonych. Dlaczego akurat na te owady

redakcja@sieprawinfo.pl

Napisz do nas

 

Strona archiwalna

 


         Czytaj również...

 

 

W wyniku zdarzenia pasażer forda -  34-letni obywatel Ukrainy doznał obrażeń ciała w postaci potłuczeń i złamań. Został przewieziony do myślenickiego szpitala. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

 

Po przybyciu na miejsce myślenickich policjantów, okazało się, że przyczyną wypadku były nie tylko trudne warunki atmosferyczne, ale przede wszystkim nietrzeźwość kierowcy – badanie alkomatem wykazało niemal promil alkoholu w wydychanym powietrzu. Kierowca nie odniósł poważnych obrażeń, został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie.

 

Teraz grozi mu wysoka grzywna lub kara pozbawienia wolności do lat 2.

 

Źródło informacji KPP Myślenice

 

 


GALERIA

Wczoraj, 14 stycznia br. kierowca osobowego forda stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w ogrodzenie jednej z posesji na myślenickim Zarabiu. Okazało się, że był pod wpływem alkoholu.

 

Do zdarzenia doszło wczoraj, około godziny 18:30. Jadący ulicą Zdrojową w Myślenicach w kierunku Osieczan 36-latek z Ukrainy stracił panowanie nad pojazdem i wjechał w ogrodzenie posesji sąsiadującej z drogą. 

Łyczanka z lotu ptaka
15 stycznia 2021

Nietrzeźwy kierowca wjechał w ogrodzenie