Taką kwotę przelaliśmy na dane konto jego firmy z tytułem - kwota zaliczkowa na materiały budowlane.

 

W dniu 4.07.22 znowu pracownicy firmy tynkarskiej nie rozpoczęli pracę budowlanych. Dzwoniliśmy codziennie z żoną po kilkanaście a nawet kilkadziesiąt razy dziennie do szefa tej firmy żeby dowiedzieć się dlaczego jeszcze nie rozpoczęli prac a on gdy już udało się dodzwonić ciągle obiecywał że jutro już będą u nas i tak to trwało około kilku dni.

 

W końcu w jednej z rozmów telefoniczny postanowiłem zrezygnować z jego usług i zażądałem że ma zrobić przelew zwrotny na tą samą kwotę (13200 zł) gdyż nie mogliśmy ciągle czekać na wejście jego firmy ponieważ mieliśmy w planach kolejne etapy na budowie z innymi fachowcami i ciągle musiałem je przekładać.

 

Szef firmy tynkarskiej zgodził się że przeleje całą zaliczkę z powrotem na nasze konto i ustaliliśmy termin do 25.07.22 .

 

Niestety nie dotrzymał słowa i zgłosiliśmy sprawę na policję. Do dzisiaj nie mamy zwróconych pieniędzy które otrzymał jako zaliczkę na materiały budowlane. 

 

Po paru dniach z różnych źródeł dowiedzieliśmy się ( od byłych jego pracowników ) że już spotykali się z taką sytuacją swojego byłego szefa, który brał zaliczkę od ludzi i obiecywał im telefonicznie że wejdzie na dniach do ich domu na rozpoczęcie prac. 

 

Okazało się też, że bardzo często nie wypłacał swoich pracowników, którzy ciągle się zmieniali dlatego nic nie wyszło na jaw że nabiera klientów i roztrwania zaliczki na jakieś swoje prywatne cele.

 

Jeżeli ktoś ma podobny problem bardzo proszę o kontakt z redakcją , wówczas podamy numer tel. do autora tekstu, oszukanego przez nieuczciwą firmę.

 

kontakt: redakcja@sieprawinfo.pl

Czytaj również...

04 sierpnia 2022

Nieuczciwa firma tynkarska, wzięli zaliczkę, lecz do prac nie przystąpili

Z naszej skrzynki kontaktowej redakcja@sieprawinfo.pl

 

Cała sytuacja zaczęła się w maju obecnego roku (2022), a mianowicie szef firmy tynkarskiej przyjechał na pomiary i wycenił usługę na 33000 zł.

 

Ustaliliśmy termin wejścia do naszego nowego domu na 17 czerwca 2022 na rozpoczęcie prac jego firmy. Nie wstawili się w tym terminie i uzgodniliśmy telefonicznie, że będą jednak 20 czerwca w Poniedziałek.

 

Znowu okazało się że nie rozpoczęli pracę tynkarskich. Codziennie próbowałem się dodzwonić do szefa tej że firmy ale ciągle był poza zasięgiem albo odpowiadał że oddzwoni później bo ma słaby zasięg na obecnej budowie gdzie pracuje i że musi dokończyć tam pracę. Po kilku dniach (30.06.22) udało się nam ustalić nowy termin rozpoczęcia prac na naszej budowie i zapewnił że będzie to 4 lipca 2022.

Napisz do nas

redakcja@sieprawinfo.pl

15 kwietnia 2024
Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Myślenicach 12 kwietnia przeprowadzili na
13 kwietnia 2024
W Sieprawiu na ulicy Galicyjskiej doszło do wypadku z udziałem motocyklisty oraz samochodu osobowego.

Aenean sagittis mattis purus ut hendrerit. Mauris felis magna, cursus in venenatis ac, vehicula eu massa. Quisque nunc velit, pulvinar nec iaculis id, scelerisque in diam. Sed ut turpis velit. Integer dictum urna iaculis vestibulum finibus. Etiam tempus dictum rhoncus. Nam vel semper eros. Ut molestie sit amet sapien vitae semper. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. 

Aktualności

Jesteśmy najlepsi