Jesteśmy najlepsi

Aktualności

Aenean sagittis mattis purus ut hendrerit. Mauris felis magna, cursus in venenatis ac, vehicula eu massa. Quisque nunc velit, pulvinar nec iaculis id, scelerisque in diam. Sed ut turpis velit. Integer dictum urna iaculis vestibulum finibus. Etiam tempus dictum rhoncus. Nam vel semper eros. Ut molestie sit amet sapien vitae semper. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. 

04 października 2022
Nie takiego zakończenia swoich popisów spodziewał się 20-letni kierowca, który wprowadził samochód w poślizg
03 października 2022
Już w środę przed budynkiem Starostwa Powiatowego w Myślenicach przy ul. Drogowców 2A, stanie

redakcja@sieprawinfo.pl

Napisz do nas

Objazd tylko za mostem w prawo, przed mostem w lewo ,,nie''

24 września 2020

         Czytaj również...

 

Jadąc od Świątniki Górnych nie zauważyłem żadnego oznakowania, ani objazdu.

 

Dojeżdża się do skrzyżowania ul. Królewskiej z Krakowską i można napotkać na  cudo załączone na zdjęciu.

 

Nie rozumiem tylko czy firma, która prowadzi roboty drogowe wystawiła w przetargu taką kwotę, że nie wystarczyło na oznakowanie, czy w zarządzie gminy jest jakiś problem z podjęciem decyzji. A kierowcy jeżdżą i się motają nie wiedząc o remoncie i momencie, w którym mogli by skorzystać z objazdu. 

 

Dziękujemy za info

 

 

GALERIA

Kierowcy jadący od strony Świątnik Górnych nie są w żaden sposób informowani, że z ul. Królewskiej należy skręcić w lewo w ul. Mostową. 

 

Dopiero dojeżdżając do skrzyżowania Królewskiej z Krakowską podana jest informacja ,,Objazd za mostem w prawo’’ którą ktoś za znaku zakazu ruchu nabazgrolił flamastrem. 

 

Poniżej informacja do kierowcy. który jadąc właśnie od strony Świątnik, dojechał do krzyżówki Królewska/ Krakowska, żeby się dowiedzieć że ma skręcić za mostem w prawo, czy nie można było nabazgrolić tym samym flamastrem na krzyżówce Królewskiej/ Mostowej ,,PRZED MOSTEM W LEWO’’ ???