Kierowcy jadący od strony Świątnik Górnych nie są w żaden sposób informowani, że z ul. Królewskiej należy skręcić w lewo w ul. Mostową. 

 

Dopiero dojeżdżając do skrzyżowania Królewskiej z Krakowską podana jest informacja ,,Objazd za mostem w prawo’’ którą ktoś za znaku zakazu ruchu nabazgrolił flamastrem. 

 

Poniżej informacja do kierowcy. który jadąc właśnie od strony Świątnik, dojechał do krzyżówki Królewska/ Krakowska, żeby się dowiedzieć że ma skręcić za mostem w prawo, czy nie można było nabazgrolić tym samym flamastrem na krzyżówce Królewskiej/ Mostowej ,,PRZED MOSTEM W LEWO’’ ???

Jadąc od Świątniki Górnych nie zauważyłem żadnego oznakowania, ani objazdu.

 

Dojeżdża się do skrzyżowania ul. Królewskiej z Krakowską i można napotkać na  cudo załączone na zdjęciu.

 

Nie rozumiem tylko czy firma, która prowadzi roboty drogowe wystawiła w przetargu taką kwotę, że nie wystarczyło na oznakowanie, czy w zarządzie gminy jest jakiś problem z podjęciem decyzji. A kierowcy jeżdżą i się motają nie wiedząc o remoncie i momencie, w którym mogli by skorzystać z objazdu. 

 

Dziękujemy za info

 

 

GALERIA


         Czytaj również...

 

24 września 2020

Objazd tylko za mostem w prawo, przed mostem w lewo ,,nie''

Napisz do nas

redakcja@sieprawinfo.pl

10 czerwca 2024
Co to jest  Barszcz Sosnowskiego? Barszcz Sosnowskiego (Heracleum sosnowskyi Manden) to niebezpieczna dla zdrowia,
09 czerwca 2024
Wiślana trasa rowerowa: Kraków, Tyniec , Skawina i dalej (wideo)

Aenean sagittis mattis purus ut hendrerit. Mauris felis magna, cursus in venenatis ac, vehicula eu massa. Quisque nunc velit, pulvinar nec iaculis id, scelerisque in diam. Sed ut turpis velit. Integer dictum urna iaculis vestibulum finibus. Etiam tempus dictum rhoncus. Nam vel semper eros. Ut molestie sit amet sapien vitae semper. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. 

Aktualności

Jesteśmy najlepsi