Podsumowanie świątecznej akcji ,,Z Nami Nie Jesteś Sam''

25 grudnia 2021

Podsumowanie świątecznej akcji organizowanej przez lokalną grupę ,,Bo jak nie My to kto’’ oraz stowarzyszenie ,,Pomagajmy razem w Gminie Siepraw’’ Świąteczne wsparcie dla samotnych.  

 

Podsumowanie akcji oraz podziękowania

 

W niedzielę oraz poniedziałek odwiedziliśmy samotnych mieszkańców naszej gminy. W imieniu wszystkich darczyńców przekazaliśmy zgromadzone podarunki oraz serdeczne życzenia świąteczne i noworoczne. Radości, wzruszenia, łez wdzięczności i ciepłych słów było całe mnóstwo.

 

Na ręce wszystkich biorących udział w akcji pragnę przekazać podziękowania, życzenia świąteczne oraz zapewnienia o pamięci w modlitwie, jakie wielokrotnie padały podczas tych spotkań.

 

W środę wraz z drobnymi podarunkami oraz życzeniami od naszej społeczności udaliśmy się do PSONI koło w Myślenicach, gdzie zajęcia odbywają niepełnosprawne intelektualnie dzieciaki i młodzież z naszej gminy, a następnie do rezydujących w Domu Opieki w Pcimiu sieprawskich seniorów.

 

Serdecznie dziękujemy:

•osobom prywatnym - za każdy przekazany podarunek

•lokalom gastronomicznym - za przygotowane potrawy

•lokalnym firmom i instytucjom - za dołączenie się do zbiórki

•za wszystkie wpłaty na zrzutkę - wśród załączonych zdjęć faktura za zakupione z tych środków produkty

•za liczne udostępnienia

•za bezinteresowne nocne pakowanie darów

 

Niech słowa jednej z seniorek wypowiedziane pełnym emocji głosem" jednak warto być starszą babcią" będą dla nas wszystkich największą satysfakcją.

 

 

GALERIA

Czytaj również...