Sytuacja spoza naszego regionu, ale warta uwagi.

 

Pojechała na SOR z bolącym brzuchem, dostała do wypełnienia ankietę że zgłasza się z podejrzeniem zakażenia SARS-COV 2

 

Sytuacja jaka zdarzyła się na SOR w Brzesku, jest skandaliczna. Pacjenci zgłaszający się na tamtejszy SOR, otrzymują do wypełnienia ankietę, jakoby zgłaszają się ponieważ podejrzewają u siebie zakażenie wirusem SARS-COV 2. Jeśli jej nie wypełnią nie zostają przyjęci.

 

Tekst który zamieszczamy pojawił się na: Spotted: Brzesko, napisany przez oburzoną  takim traktowaniem pacjentów kobietę, która szukała pomocy na SOR dla córki, którą tylko bolał brzuch.

 

Czy takie praktyki podciągania wszystkiego pod covid 19, są stosowane na innych Szpitalnych Oddziałach Ratunkowych, czy to tylko jeden odosobniony przypadek z Brzeska ?

"Taka sytuacja z dnia 21 września.Dzwonię do ośrodka zdrowia bo córkę bardzo boli brzuch ,w odpowiedzi usłyszałam że może być teleporada .Więc pytam się pani jak stwierdzi przez telefon co się dzieje w brzuchu ,w odpowiedzi słyszę że mogę jechać na SOR lub teleporada.

 

Jadę na SOR w Brzesku a tam kolejka na zewnątrz ludzie z obrażeniami czekają ,trzeba dzwonić więc dzwonimy .Wychodzi pani pielęgniarka daje co Ankietę niby. Nie to papier stwierdzający że mamy COVID przecież zgłosiłam się na SOR w Brzesku z córką (z powodu nie mijających silnych bólów brzucha ) A mamy ,,ANKIETA PACJENTA ZGŁASZAJĄCEGO SIĘ Z POWODU ZAKAŻENIA KORONAWIRUSEM "

 

Gdy odmówiliśmy podpisania tej ankiety wyraźnie zaznaczając że nie zgłaszamy się z żadnym podejrzeniem covida tylko z bólem brzucha zostaliśmy poinformowani że nie zostaniemy przyjęci , bo jest to wymagana karta ,tłumacze pani że nie mogę tego podpisać tak do jak bym podpisała się że mam inną chorobę której nie mam,na dodatek pani uparcie twierdzi że to nie jest papier że mam COVID no chyba ktoś nie umie czytać. 

 

Poprosiłam o rozmowę z lekarzem ale zostaliśmy olani, nikt nie wyszedł do nas czekając kolejną godzinę na ,zewnątrz stwierdziliśmy że zostaje wizyta prywatna .Bo służba zdrowia na Narodowy Fundusz nie istnieje .Pacjenci którzy zgłaszają się nawet z złamaniami czy inni dolegliwościami dostają takie o to ankiety i muszą je podpisać bo nie zostaną wpuszczeni do BUDYNKU !!!! .

 

 

DLATEGO STATYSTYKI COVID19 SĄ TAKIE WYSOKIE !!!! BO KAŻDY POTENCJALNY PACJENT ZGŁASZA SIĘ NA SOR JEST WPISYWANY Z COVID -A NIE ZE SWOIMI DOLEGLIWOŚCIAMI /ZŁAMANIAMI. 

 

Nikt nie udzielił pomocy bo nie podpisze takiej ankiety mimo prośby. Bardzo proszę zgłaszajcie takie przypadki ! Podpisujecie na siebie wyroki .Tym Bardziej że w Tarnowie w przychodni Ankieta ma brzmienie !! Czy miała pani/pan kontakt z osobą zakażoną w ostatnich dwóch tygodniach lub przebywała za granicą i nie żądali PESEL czy mejla na wysyłanie wyników !!.

 

Jeżeli każdy w milczeniu podpisze taki papier ,nic się nie zmieni i będziemy tak dalej traktowani !!!!."

 

 

GALERIA


         Czytaj również...

 

23 września 2020

Pojechała na SOR z bolącym brzuchem, dostała do wypełnienia ankietę że zgłasza się z podejrzeniem zakażenia SARS-COV 2

Napisz do nas

redakcja@sieprawinfo.pl

14 maja 2024
Wycieczka na Górę Żar (foto/wideo)
14 maja 2024
Policjanci z Komisariatu Policji w Świątnikach Górnych ustalili i zatrzymali 19-latka, odpowiedzialnego za celowe

Aenean sagittis mattis purus ut hendrerit. Mauris felis magna, cursus in venenatis ac, vehicula eu massa. Quisque nunc velit, pulvinar nec iaculis id, scelerisque in diam. Sed ut turpis velit. Integer dictum urna iaculis vestibulum finibus. Etiam tempus dictum rhoncus. Nam vel semper eros. Ut molestie sit amet sapien vitae semper. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. 

Aktualności

Jesteśmy najlepsi