Jesteśmy najlepsi

Aktualności

Aenean sagittis mattis purus ut hendrerit. Mauris felis magna, cursus in venenatis ac, vehicula eu massa. Quisque nunc velit, pulvinar nec iaculis id, scelerisque in diam. Sed ut turpis velit. Integer dictum urna iaculis vestibulum finibus. Etiam tempus dictum rhoncus. Nam vel semper eros. Ut molestie sit amet sapien vitae semper. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. 

14 maja 2021
Głosowanie czas zacząć!!! Link do głosowania: https://bo.malopolska.pl/index.php/glosowanie OSP GPR Myślenice wraz z partnerami z
11 maja 2021
Shuffle Dance Video E-Type - This Is The Way (Remix SN Studio) Shuffle Dance

 

Zadzwoń do nas:

+48 *** *** ***

redakcja@sieprawinfo.pl

Policja ostrzega przed włamaniami

16 listopada 2020

         Czytaj również...

 

Poinformuj Policję gdy: 

 

.zauważysz w miejscu zamieszkania, coś, co wzbudzi Twój niepokój 

 

.usłyszysz hałasy w mieszkaniu sąsiadów, wiedząc, że wyjechali,

 

.zobaczysz nieznajomego, kręcącego się wokół domu sąsiada, albo próbującego otwierać drzwi u sąsiada, a wiesz, że nie ma go w domu,

 

.zauważysz w swojej okolicy lub przy posesji zaparkowany obcy pojazd - zapamiętaj numery rejestracyjne, zapisz je, zrób zdjęcie,

 

.zapamiętaj jak najwięcej szczegółów rysopisu osób będących w środku, ich ubioru i cech charakterystycznych,

 

.widzisz podejrzanie zachowujące się osoby na klatce schodowej, na ulicy lub na parkingu, szczególnie jeżeli próbują robić zdjęcia domu i twojej okolicy. 

 

Źródło: KPP Myślenice

 

 

 

GALERIA

Okres jesienny oraz  zmiana czasu na zimowy powoduje, że zwiększa się ilość włamań do domów i zabudowań gospodarczych. Złodzieje wykorzystują szybko nadchodzący zmrok i nieobecność domowników. 

 

W ostatnich dwóch tygodniach, na terenie powiatu myślenickiego włamywacze dali o sobie znać cztery razy. W trzech przypadkach ich działania zakończyły się kradzieżą. W Myślenicach i Jaworniku łupem złodziei padła gotówka, w Czechówce z pomieszczenia gospodarczego zniknęły elektronarzędzia, natomiast w Stróży próba włamania okazała się nieskuteczna. 

 

Większość przestępstw przeciwko mieniu poprzedza rozpoznanie terenu przez włamywaczy. Sprawcy dostają się do domów najczęściej przez wyważenie okna lub drzwi. Do kradzieży dochodzi zazwyczaj pod nieobecność domowników, w czasie gdy zapada zmrok, a mieszkańcy nie wrócili jeszcze z pracy. 

 

Apelujemy o wzmożenie sąsiedzkiej czujności, a w przypadku zauważenia podejrzanych osób lub samochodów w okolicy należy  zadzwonić pod  numer 112.