Jesteśmy najlepsi

Aktualności

Aenean sagittis mattis purus ut hendrerit. Mauris felis magna, cursus in venenatis ac, vehicula eu massa. Quisque nunc velit, pulvinar nec iaculis id, scelerisque in diam. Sed ut turpis velit. Integer dictum urna iaculis vestibulum finibus. Etiam tempus dictum rhoncus. Nam vel semper eros. Ut molestie sit amet sapien vitae semper. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. 

22 maja 2022
Cóż to był za dzień!  Wczoraj byliśmy zbyt zmęczeni żeby dodać relację  Wracamy do
22 maja 2022
Relacja foto / video z wielickiego Rynku.

redakcja@sieprawinfo.pl

Napisz do nas

 

Strona archiwalna

 

Policja poszukuje sprawcy znęcania się nad psem

14 października 2020

         Czytaj również...

 

zdjęcia: Kamila Panuś

 

 

GALERIA

Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Myślenicach prowadzi czynności w sprawie znęcania się nad psem.

 

Do zdarzenia doszło w piątek 18 września, kilka minut po godz. 8:00. Do dyżurnego Straży Miejskiej zadzwoniła mieszkanka Borzęty, która poinformowała, że w lesie za strażnicą OSP porzucony jest pies.

 

Zwierzę było przywiązane na krótkim  (ok. 50 cm) stalowym  drucie do jednego z drzew, a pętla zaciśnięta na jego szyi nie pozwalała na samoistnie uwolnienie się. 

 

Stan psa oraz uzyskane wstępne informacje sugerują, iż pies mógł znajdować się w miejscu jego odnalezienia  od ok. 17 – do 18 września 2020 r. 

 

Osoby, które posiadają informacje na temat tego zdarzenia, lub wiedzą kto jest właścicielem psa, prosimy o kontakt z Policją.

 

 

tel. do prowadzącej sprawę: 47 83 29 226

 

tel. do dyżurnego KPP w Myślenicach: 47 83 29 200