Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Myślenicach prowadzi czynności w sprawie znęcania się nad psem.

 

Do zdarzenia doszło w piątek 18 września, kilka minut po godz. 8:00. Do dyżurnego Straży Miejskiej zadzwoniła mieszkanka Borzęty, która poinformowała, że w lesie za strażnicą OSP porzucony jest pies.

 

Zwierzę było przywiązane na krótkim  (ok. 50 cm) stalowym  drucie do jednego z drzew, a pętla zaciśnięta na jego szyi nie pozwalała na samoistnie uwolnienie się. 

 

Stan psa oraz uzyskane wstępne informacje sugerują, iż pies mógł znajdować się w miejscu jego odnalezienia  od ok. 17 – do 18 września 2020 r. 

 

Osoby, które posiadają informacje na temat tego zdarzenia, lub wiedzą kto jest właścicielem psa, prosimy o kontakt z Policją.

 

 

tel. do prowadzącej sprawę: 47 83 29 226

 

tel. do dyżurnego KPP w Myślenicach: 47 83 29 200

zdjęcia: Kamila Panuś

 

 

GALERIA


         Czytaj również...

 

14 października 2020

Policja poszukuje sprawcy znęcania się nad psem

Napisz do nas

redakcja@sieprawinfo.pl

18 lipca 2024
Myśleniccy policjanci, w nocy z piątku na sobotę (12/13.07.br.) prowadzili wzmożone działania kontrolne uczestników
08 lipca 2024
Do niebezpiecznej sytuacji doszło w niedzielę, na Zakopiance w Pcimiu. 63-letnia kobieta jechała w

Aenean sagittis mattis purus ut hendrerit. Mauris felis magna, cursus in venenatis ac, vehicula eu massa. Quisque nunc velit, pulvinar nec iaculis id, scelerisque in diam. Sed ut turpis velit. Integer dictum urna iaculis vestibulum finibus. Etiam tempus dictum rhoncus. Nam vel semper eros. Ut molestie sit amet sapien vitae semper. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. 

Aktualności

Jesteśmy najlepsi