Jesteśmy najlepsi

Aktualności

Aenean sagittis mattis purus ut hendrerit. Mauris felis magna, cursus in venenatis ac, vehicula eu massa. Quisque nunc velit, pulvinar nec iaculis id, scelerisque in diam. Sed ut turpis velit. Integer dictum urna iaculis vestibulum finibus. Etiam tempus dictum rhoncus. Nam vel semper eros. Ut molestie sit amet sapien vitae semper. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. 

01 sierpnia 2021
Długa i przejmująca historia Tyńca jest też szczególnym zaproszeniem do głębszej refleksji nad rolą
27 lipca 2021
W minioną niedzielę w Strażnicy Kultury w Świątnikach Górnych, odbył się koncert ,,W kręgu

 

Zadzwoń do nas:

+48 *** *** ***

redakcja@sieprawinfo.pl

Policja poszukuje sprawcy znęcania się nad psem

14 października 2020

         Czytaj również...

 

zdjęcia: Kamila Panuś

 

 

GALERIA

Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Myślenicach prowadzi czynności w sprawie znęcania się nad psem.

 

Do zdarzenia doszło w piątek 18 września, kilka minut po godz. 8:00. Do dyżurnego Straży Miejskiej zadzwoniła mieszkanka Borzęty, która poinformowała, że w lesie za strażnicą OSP porzucony jest pies.

 

Zwierzę było przywiązane na krótkim  (ok. 50 cm) stalowym  drucie do jednego z drzew, a pętla zaciśnięta na jego szyi nie pozwalała na samoistnie uwolnienie się. 

 

Stan psa oraz uzyskane wstępne informacje sugerują, iż pies mógł znajdować się w miejscu jego odnalezienia  od ok. 17 – do 18 września 2020 r. 

 

Osoby, które posiadają informacje na temat tego zdarzenia, lub wiedzą kto jest właścicielem psa, prosimy o kontakt z Policją.

 

 

tel. do prowadzącej sprawę: 47 83 29 226

 

tel. do dyżurnego KPP w Myślenicach: 47 83 29 200