Jesteśmy najlepsi

Aktualności

Aenean sagittis mattis purus ut hendrerit. Mauris felis magna, cursus in venenatis ac, vehicula eu massa. Quisque nunc velit, pulvinar nec iaculis id, scelerisque in diam. Sed ut turpis velit. Integer dictum urna iaculis vestibulum finibus. Etiam tempus dictum rhoncus. Nam vel semper eros. Ut molestie sit amet sapien vitae semper. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. 

04 października 2022
Nie takiego zakończenia swoich popisów spodziewał się 20-letni kierowca, który wprowadził samochód w poślizg
03 października 2022
Już w środę przed budynkiem Starostwa Powiatowego w Myślenicach przy ul. Drogowców 2A, stanie

redakcja@sieprawinfo.pl

Napisz do nas

Czytaj również...

 

Po przybyciu na miejsce policjanci wylegitymowali rajdowca, którym okazał się 56-letni mieszkaniec Krakowa. Badanie alkomatem wykazało że ma ponad 2,5 promila.

 

Po sprawdzeniu w policyjnych bazach danych okazało się też, że 56-latek jest poszukiwany na podstawie listu gończego i trzech nakazów doprowadzenia wydanych przez różne sądy, celem doprowadzenia do zakładu karnego i odbycia łącznie kary 2,5 roku pozbawienia wolności i 12 dni aresztu, za wcześniej popełnione przestępstwa  i wykroczenia.  Sprawdzenie wykazało też, że mężczyzna posiada dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów.

 

56-latek został zatrzymany a po wytrzeźwieniu został doprowadzony do zakładu karnego, gdzie odsiedzi wcześniej zasądzoną karę pozbawienia wolności.

 

Źródło: KPP Kraków

 

 

GALERIA

Policjanci z Komisariatu Policji w Świątnikach Górnych zatrzymali 56-latka poszukiwanego listem gończym i trzema nakazami doprowadzenia. Mężczyzna wpadł, gdy kierując po pijanemu wjechał do rowu.

 

Okazało się też, że ma dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów. Teraz najbliższe lata spędzi w więzieniu.

 

14 lutego br. w godzinach popołudniowych policjanci z Komisariatu Policji w Świątnikach Górnych zostali wezwani na miejsce zdarzenia drogowego w miejscowości Wrząsowice gm. Świątniki Górne. Według zgłoszenia kierujący volkswagenem wjechał do rowu, a z uwagi na stan upojenia alkoholowego nie był w stanie nawet wyjść z samochodu.

16 lutego 2022

Policjanci z Komisariatu Policji w Świątnikach Górnych zatrzymali 56-latka poszukiwanego listem gończym