Jesteśmy najlepsi

Aktualności

Aenean sagittis mattis purus ut hendrerit. Mauris felis magna, cursus in venenatis ac, vehicula eu massa. Quisque nunc velit, pulvinar nec iaculis id, scelerisque in diam. Sed ut turpis velit. Integer dictum urna iaculis vestibulum finibus. Etiam tempus dictum rhoncus. Nam vel semper eros. Ut molestie sit amet sapien vitae semper. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. 

22 maja 2022
Cóż to był za dzień!  Wczoraj byliśmy zbyt zmęczeni żeby dodać relację  Wracamy do
22 maja 2022
Relacja foto / video z wielickiego Rynku.

redakcja@sieprawinfo.pl

Napisz do nas

 

Strona archiwalna

 

Policjanci z Komisariatu Policji w Świątnikach Górnych zatrzymali 56-latka poszukiwanego listem gończym i trzema nakazami doprowadzenia. Mężczyzna wpadł, gdy kierując po pijanemu wjechał do rowu.

 

Okazało się też, że ma dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów. Teraz najbliższe lata spędzi w więzieniu.

 

14 lutego br. w godzinach popołudniowych policjanci z Komisariatu Policji w Świątnikach Górnych zostali wezwani na miejsce zdarzenia drogowego w miejscowości Wrząsowice gm. Świątniki Górne. Według zgłoszenia kierujący volkswagenem wjechał do rowu, a z uwagi na stan upojenia alkoholowego nie był w stanie nawet wyjść z samochodu.

Policjanci z Komisariatu Policji w Świątnikach Górnych zatrzymali 56-latka poszukiwanego listem gończym

16 lutego 2022

Czytaj również...

 

Po przybyciu na miejsce policjanci wylegitymowali rajdowca, którym okazał się 56-letni mieszkaniec Krakowa. Badanie alkomatem wykazało że ma ponad 2,5 promila.

 

Po sprawdzeniu w policyjnych bazach danych okazało się też, że 56-latek jest poszukiwany na podstawie listu gończego i trzech nakazów doprowadzenia wydanych przez różne sądy, celem doprowadzenia do zakładu karnego i odbycia łącznie kary 2,5 roku pozbawienia wolności i 12 dni aresztu, za wcześniej popełnione przestępstwa  i wykroczenia.  Sprawdzenie wykazało też, że mężczyzna posiada dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów.

 

56-latek został zatrzymany a po wytrzeźwieniu został doprowadzony do zakładu karnego, gdzie odsiedzi wcześniej zasądzoną karę pozbawienia wolności.

 

Źródło: KPP Kraków

 

 

GALERIA