Jesteśmy najlepsi

Aktualności

Aenean sagittis mattis purus ut hendrerit. Mauris felis magna, cursus in venenatis ac, vehicula eu massa. Quisque nunc velit, pulvinar nec iaculis id, scelerisque in diam. Sed ut turpis velit. Integer dictum urna iaculis vestibulum finibus. Etiam tempus dictum rhoncus. Nam vel semper eros. Ut molestie sit amet sapien vitae semper. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. 

04 października 2022
Nie takiego zakończenia swoich popisów spodziewał się 20-letni kierowca, który wprowadził samochód w poślizg
03 października 2022
Już w środę przed budynkiem Starostwa Powiatowego w Myślenicach przy ul. Drogowców 2A, stanie

redakcja@sieprawinfo.pl

Napisz do nas

Czytaj również...

 

Kierująca była zdziwiona zatrzymaniem przez patrol, bo jak się okazało, nie miała pojęcia, że cokolwiek stało się z jej kołem.

 

Kiedy jednak zdała sobie sprawę z sytuacji, poprosiła policjantów o pomoc, której nie odmówili i po odpowiednim zabezpieczeniu miejsca natychmiast zabrali się do pracy. Wyjęli zapasowe koło z bagażnika, jednak podczas wymiany okazało się ono również uszkodzone. Kobieta wezwała zatem  mobilny serwis samochodowy, który zajął się usunięciem awarii. Chwile później kierująca powróciła bezpiecznie na trasę.

 

Kobieta była bardzo wdzięczna policjantom za okazaną pomoc i z radością podziękowała im za udzielona pomoc.

Mundurowi z kolei wrócili do służby patrolowej.

 

źródło: KPP Kraków

 

GALERIA

Policjanci ze Świątnik Górnych pokazali, że dbają o bezpieczeństwo swoich mieszkańców i pomagają im w każdej możliwej sytuacji.

 

Przekonała się o tym kobieta, która przebiła oponę w samochodzie, kiedy policjanci ruszyli jej z pomocą.

„Pomagamy i chronimy” to dewiza, którą kierują się policjanci podczas codziennej służby, co udowodnili wczoraj (26 października br.) w Świątnikach Górnych miejscowi policjanci. Patrolując ulice zauważyli jadący z uszkodzoną oponą pojazd.

 

Tym razem zatrzymali pojazd nie do kontroli drogowej, ale w obawie o bezpieczeństwo kierującej i w celu udzielenia jej pomocy.

27 października 2021

Policjanci ze Świątnik Górnych pokazali, że dbają o bezpieczeństwo i pomagają w każdej możliwej sytuacji