13 kwietnia br. policjanci z Komisariatu Policji w Świątnikach Górnych podczas patrolu zauważyli stojącą na poboczu roztrzęsioną kobietę, a obok niej leżący rower, więc zatrzymali radiowóz i podeszli do rowerzystki. 

 

55-latka była bardzo blada, trzymała się za klatkę piersiową i miała poważne trudności z oddychaniem. Kobieta  nie chciała przyjazdu karetki pogotowia, bo jak twierdziła przy jej schorzeniu takie dolegliwości się pojawiają i wówczas niezwłocznie musi użyć inhalatora, który posiada w domu i który jest wystarczającą pomocą w tej sytuacji.

 

Funkcjonariusze nie zastanawiając się przetransportowali kobietę do miejsca jej  zamieszkania. Opadającą z sił 55-latkę policjanci zaprowadzili pod drzwi i pod dalszą opiekę przekazali synowi, który potwierdził, że mamie pomoże inhalator.

 

Jego użycie rzeczywiście przywróciło kobiecie zdolność oddychania. 55-latka odzyskała siły i podziękowała policjantom za pomocy

 

Źródło: Małopolska Policja

zdjęcie; ilustracyjne

Czytaj również...

19 kwietnia 2023

Pomoc dla duszącej się 55-latki nadeszła w porę

Pomoc dla duszącej się 55-latki nadeszła w porę. Kobieta przerwała jazdę rowerem, bo miała poważne problemy z oddychaniem i pilnie potrzebowała inhalatora.

 

Zajęli się nią policjanci ze Świątnik Górnych, dzięki którym wszystko skończyło się szczęśliwie.

Napisz do nas

redakcja@sieprawinfo.pl

22 lutego 2024
INFORMACJE WKRÓTCE...... Strona będzie na bieżąco aktualizowana...
22 lutego 2024
Policjanci z Komisariatu IV w Krakowie zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji

Aenean sagittis mattis purus ut hendrerit. Mauris felis magna, cursus in venenatis ac, vehicula eu massa. Quisque nunc velit, pulvinar nec iaculis id, scelerisque in diam. Sed ut turpis velit. Integer dictum urna iaculis vestibulum finibus. Etiam tempus dictum rhoncus. Nam vel semper eros. Ut molestie sit amet sapien vitae semper. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. 

Aktualności

Jesteśmy najlepsi