Pomóżmy 13-letniej Patrycji zwalczyć ostrą białaczkę limfoblastyczną

15 kwietnia 2022

Patrycja jest wesołą nastolatką, która wchodzi dopiero w dorosłość. Lubi spędzać czas z koleżankami, pięknie rysuje.

 

Zawsze starała się pomagać innym, wspierała różne akcje charytatywne, oddawała swoje piękne włosy dla fundacji wspierającej chorych onkologicznych. Teraz sama je straciła i to ona potrzebuje pomocy.

 

30 grudnia zabraliśmy  Patrycję na badania gdyż niepokoił nas  jej stale pogarszający się stan zdrowia: omdlenia, brak apetytu i ciągła ochota na sen. Diagnoza była dla nas szokiem – ostra białaczka limfoblastyczna BCP-ALL. Patrycja rozpoczęła leczenie w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Krakowie.

 

Link do zrzutki: Tutaj

 

Zamiast szkolnych spraw teraz codziennością Patrycji jest walka z bólem, brakiem sił. Efektem ubocznym terapii jest obniżona odporność i konieczność stałej opieki.

 

Niestety w miejscu dotychczasowego zamieszkania nie mogliśmy  zapewnić córce odpowiednich warunków leczenia i zmuszeni byliśmy wynająć mieszkanie w Krakowie w pobliżu szpitala.

 

Patrycję czeka długi i intensywny proces leczenia i rehabilitacji, który przekracza nasze możliwości finansowe. Dzięki zbiórce będziemy w stanie pokryć część wydatków  na rehabilitacje, leki, dojazdy i opłaty za mieszkanie.

 

Wierzymy, że dzięki Państwa pomocy wspólnie możemy sprawić, że Patrycja odzyska zdrowie, siły i uśmiech. Prosimy o pomoc i serdecznie dziękujemy za okazane wsparcie.

 

Chciałam podziękować wszystkim i każdemu z osobna za wpłaty na leczenie dla mojej córeczki, dzięki waszemu wsparciu możemy skupić się na jej leczeniu nie martwiąc się o koszty poniesione w trakcie leczenia, jeszcze raz dziękujemy z całego serca 

 

Rodzice Patrycji

 

Link do zrzutki: Tutaj

 

 

GALERIA

Czytaj również...