Jesteśmy najlepsi

Aktualności

Aenean sagittis mattis purus ut hendrerit. Mauris felis magna, cursus in venenatis ac, vehicula eu massa. Quisque nunc velit, pulvinar nec iaculis id, scelerisque in diam. Sed ut turpis velit. Integer dictum urna iaculis vestibulum finibus. Etiam tempus dictum rhoncus. Nam vel semper eros. Ut molestie sit amet sapien vitae semper. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. 

04 października 2022
Nie takiego zakończenia swoich popisów spodziewał się 20-letni kierowca, który wprowadził samochód w poślizg
03 października 2022
Już w środę przed budynkiem Starostwa Powiatowego w Myślenicach przy ul. Drogowców 2A, stanie

redakcja@sieprawinfo.pl

Napisz do nas

Czytaj również...

 

Zamiast szkolnych spraw teraz codziennością Patrycji jest walka z bólem, brakiem sił. Efektem ubocznym terapii jest obniżona odporność i konieczność stałej opieki.

 

Niestety w miejscu dotychczasowego zamieszkania nie mogliśmy  zapewnić córce odpowiednich warunków leczenia i zmuszeni byliśmy wynająć mieszkanie w Krakowie w pobliżu szpitala.

 

Patrycję czeka długi i intensywny proces leczenia i rehabilitacji, który przekracza nasze możliwości finansowe. Dzięki zbiórce będziemy w stanie pokryć część wydatków  na rehabilitacje, leki, dojazdy i opłaty za mieszkanie.

 

Wierzymy, że dzięki Państwa pomocy wspólnie możemy sprawić, że Patrycja odzyska zdrowie, siły i uśmiech. Prosimy o pomoc i serdecznie dziękujemy za okazane wsparcie.

 

Chciałam podziękować wszystkim i każdemu z osobna za wpłaty na leczenie dla mojej córeczki, dzięki waszemu wsparciu możemy skupić się na jej leczeniu nie martwiąc się o koszty poniesione w trakcie leczenia, jeszcze raz dziękujemy z całego serca 

 

Rodzice Patrycji

 

Link do zrzutki: Tutaj

 

 

GALERIA

Patrycja jest wesołą nastolatką, która wchodzi dopiero w dorosłość. Lubi spędzać czas z koleżankami, pięknie rysuje.

 

Zawsze starała się pomagać innym, wspierała różne akcje charytatywne, oddawała swoje piękne włosy dla fundacji wspierającej chorych onkologicznych. Teraz sama je straciła i to ona potrzebuje pomocy.

 

30 grudnia zabraliśmy  Patrycję na badania gdyż niepokoił nas  jej stale pogarszający się stan zdrowia: omdlenia, brak apetytu i ciągła ochota na sen. Diagnoza była dla nas szokiem – ostra białaczka limfoblastyczna BCP-ALL. Patrycja rozpoczęła leczenie w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Krakowie.

 

Link do zrzutki: Tutaj

15 kwietnia 2022

Pomóżmy 13-letniej Patrycji zwalczyć ostrą białaczkę limfoblastyczną