W tej sprawie Komisariat Policji IV w Krakowie prowadzi śledztwo, podczas którego funkcjonariusze między innymi zabezpieczyli nagranie z kamer, na którym znajduje się wizerunek sprawcy tego przestępstwa.

 

 

Dotychczasowe czynności nie przyczyniły się do ustalenia jego personaliów, dlatego policjanci prowadzący sprawę zwracają się z prośbą o pomoc w ustaleniu tożsamości czy innych danych mężczyzny widocznego na nagraniu.

 

 

Informacje w tej sprawie prosimy kierować do Komisariatu Policji IV w Krakowie pod numer 47-83-52-913 lub mailowo na adres: kp4@krakow.policja.gov.pl

 

Policjanci zapewniają anonimowość osobom informującym.

 

Źródło: Małopolska Policja

Czytaj również...

22 lutego 2024

Poszukiwany za rozbój

Policjanci z Komisariatu IV w Krakowie zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji mężczyzny, który przy al. Kijowskiej dokonał rozboju na kobiecie.

 

10 stycznia 2024 roku przy al. Kijowskiej na terenie placówki bankowej, przy bankomacie, sprawca poprzez użycie przemocy wobec kobiety, miedzy innymi szarpanie, uderzanie, przytrzymywanie, a następnie odepchnięcie, dokonał kradzieży jej portfela z pieniędzmi w kwocie ponad 1000 zł.

 

Napisz do nas

redakcja@sieprawinfo.pl

15 kwietnia 2024
Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Myślenicach 12 kwietnia przeprowadzili na
13 kwietnia 2024
W Sieprawiu na ulicy Galicyjskiej doszło do wypadku z udziałem motocyklisty oraz samochodu osobowego.

Aenean sagittis mattis purus ut hendrerit. Mauris felis magna, cursus in venenatis ac, vehicula eu massa. Quisque nunc velit, pulvinar nec iaculis id, scelerisque in diam. Sed ut turpis velit. Integer dictum urna iaculis vestibulum finibus. Etiam tempus dictum rhoncus. Nam vel semper eros. Ut molestie sit amet sapien vitae semper. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. 

Aktualności

Jesteśmy najlepsi