Ścieżka w koronach drzew w Ciężkowicach (foto/wideo)

05 maja 2024

Ścieżka w koronach drzew w Ciężkowicach to długa na ponad 1000 metrów trasa spacerowa na Pogórzu Ciężkowickim, na wysokości 370 m n.p.m.

 

Jest to miejsce rekreacji rodzinnej, organizacji wycieczek przyrodniczych, ciekawych spotkań na łonie natury, inspiracji do poznawania regionu. Na trasie znajdują się przystanki edukacji ekologicznej, leśnej i przyrodniczej oraz punkty widokowe. W najwyższym miejscu ścieżka wznosi się na wysokość 22 m ponad poziom gruntu. To pierwsza taka atrakcja na Pogórzu Karpackim!

 

Ścieżka w Koronach Drzew w Ciężkowicach otwarta!2,5 km od rynku w Ciężkowicach, 4,2 km od Skamieniałego Miasta.

 

Zawsze jest dobra pora, aby wybrać się na wycieczkę do lasu!

 

Lasy mają bardzo dobry wpływ na na nas:– Drzewa wydzielają fitoncydy. Te naturalne substancje mają właściwości antybakteryjne i przeciwwirusowe, co przyczynia się do poprawy naszego zdrowia. Fitoncydy wspierają również nasz układ odpornościowy, pomagając nam lepiej bronić się przed infekcjami.

 

 
Jak dojechać do Ścieżki w Koronach Drzew?Adres, Lokalizacja Ścieżki w Koronach Drzew w Ciężkowicach:Zakole 12, 33-190 Ciężkowice.

 

GALERIA

Przeglądanie zdjęć jest możliwe na dwa sposoby. Przewijanie strzałkami obok dużego zdjęcia, lub kliknięcie w duże zdjęcie i przeglądanie zdjęć w pełnym rozmiarze.

Czytaj również...

Napisz do nas

redakcja@sieprawinfo.pl

10 czerwca 2024
Co to jest  Barszcz Sosnowskiego? Barszcz Sosnowskiego (Heracleum sosnowskyi Manden) to niebezpieczna dla zdrowia,
09 czerwca 2024
Wiślana trasa rowerowa: Kraków, Tyniec , Skawina i dalej (wideo)

Aenean sagittis mattis purus ut hendrerit. Mauris felis magna, cursus in venenatis ac, vehicula eu massa. Quisque nunc velit, pulvinar nec iaculis id, scelerisque in diam. Sed ut turpis velit. Integer dictum urna iaculis vestibulum finibus. Etiam tempus dictum rhoncus. Nam vel semper eros. Ut molestie sit amet sapien vitae semper. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. 

Aktualności

Jesteśmy najlepsi