Na stole każdej odwiedzonej osoby pojawiła się specjalna świąteczna choinka wraz z kartką świąteczną, ofiarowana przez "Stowarzyszenie Pomagajmy Razem w Gminie Siepraw".

 

Nie zabrakło również tradycyjnego łamania się opłatkiem i wspólnego kolędowania. Oprócz najpiękniejszych polskich kolęd, seniorzy mieli możliwość posłuchania świątecznej aranżacji w wykonaniu Kamili Tylek, która wprowadziła wszystkich w wyjątkowy nastrój. Oprócz łez wzruszenia i zadumy na twarzach seniorów pojawiło się sporo radości i uśmiechu, co stanowiło najlepszy dowód na powodzenie akcji. 

 

Zainteresowanie wspólnym kolędowaniem u seniorów okazało się na tyle duże, że taka forma spotkań z najstarszymi mieszkańcami gminy stanie się coroczną tradycją w okresie Bożego Narodzenia.

 

 

 

 

Dla stowarzyszenia była to druga w ostatnim czasie akcja skierowana w stronę seniorów z gminy Siepraw. Tydzień wcześniej członkowie zrzeszenia odwiedzili z tradycyjnym świątecznym opłatkiem mieszkańców Domu Pomocy Społecznej w Pcimiu. 

 

GALERIA

 

        

 

 

26 grudnia 2019

Świąteczne spotkanie z Seniorami

 

W sobotnie popołudnie, na kilkanaście godzin przed wigilijnym wieczorem, przedstawiciele "Stowarzyszenia Pomagajmy Razem w Gminie Siepraw" odwiedzili kilka rodzin w ramach akcji kolędowania dla seniorów.

 

 

Inicjatywa wspólnego kolędowania realizowana była w ramach pamięci i dbania o najstarszych przedstawicieli lokalnej społeczności. Członkom stowarzyszenia w kolędzie towarzyszyły dwie młode artystki muzyczne - Katarzyna Dobosz, grająca na skrzypcach oraz wokalistka i skrzypaczka, Kamila Tylek.

Napisz do nas

redakcja@sieprawinfo.pl

18 lipca 2024
Myśleniccy policjanci, w nocy z piątku na sobotę (12/13.07.br.) prowadzili wzmożone działania kontrolne uczestników
08 lipca 2024
Do niebezpiecznej sytuacji doszło w niedzielę, na Zakopiance w Pcimiu. 63-letnia kobieta jechała w

Aenean sagittis mattis purus ut hendrerit. Mauris felis magna, cursus in venenatis ac, vehicula eu massa. Quisque nunc velit, pulvinar nec iaculis id, scelerisque in diam. Sed ut turpis velit. Integer dictum urna iaculis vestibulum finibus. Etiam tempus dictum rhoncus. Nam vel semper eros. Ut molestie sit amet sapien vitae semper. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. 

Aktualności

Jesteśmy najlepsi