Jesteśmy najlepsi

Aktualności

Aenean sagittis mattis purus ut hendrerit. Mauris felis magna, cursus in venenatis ac, vehicula eu massa. Quisque nunc velit, pulvinar nec iaculis id, scelerisque in diam. Sed ut turpis velit. Integer dictum urna iaculis vestibulum finibus. Etiam tempus dictum rhoncus. Nam vel semper eros. Ut molestie sit amet sapien vitae semper. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. 

04 października 2022
Nie takiego zakończenia swoich popisów spodziewał się 20-letni kierowca, który wprowadził samochód w poślizg
03 października 2022
Już w środę przed budynkiem Starostwa Powiatowego w Myślenicach przy ul. Drogowców 2A, stanie

redakcja@sieprawinfo.pl

Napisz do nas

Czytaj również...

 

Mundurowi postanowili sprawdzić, czy i tym razem 22-latek posiada przy sobie narkotyki i ruszyli za fordem wydając sygnały świetlne i dźwiękowe do zatrzymania pojazdu.

 

Kierowca jednak zlekceważył polecenia i jedynie przyspieszył. Policjanci rozpoczęli pościg za uciekinierem. W pewnym momencie, uciekający zjechał w boczną, szutrową drogę gdzie nagle zatrzymał się. 

 

Policjanci natychmiast podjęli interwencję wobec kierowcy, którym jak przypuszczali okazał się 22-letni mieszkaniec powiatu myślenickiego. Mężczyzna przyznał policjantom, że nie zatrzymał się do kontroli drogowej, bo chwilę wcześniej palił marihuanę. W jego pojeździe mundurowi znaleźli wagę dilerską i śladowe ilości marihuany. 22-latkowi policjanci zatrzymali prawo jazdy, została mu tez pobrana krew do badań celem potwierdzenia kierowania pod wpływem środków odurzających i trafił do policyjnej celi.

 

Kolejnego dnia, w komisariacie usłyszał trzy zarzuty: niezatrzymania się do kontroli drogowej pomimo wydania przez osobę uprawnioną takiego polecenia oraz posiadania i udzielania środków odurzających w postaci marihuany. 

 

Za popełnione przestępstwa grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

 

Źródło informacji: KPP Kraków

 

 

 

 

GALERIA

Policjanci ze Świątnik Górnych zatrzymali 22-letniego kierującego, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej bo kierował pod wpływem środków odurzających.

 

W ubiegłą niedzielę w godzinach wieczornych, w Świątnikach Górnych, policjanci podczas patrolu zauważyli forda, za kierownicą którego siedział mężczyzna, dobrze im znany z wcześniejszych interwencji dotyczących posiadania narkotyków. 

14 października 2021

Świątniki Górne. Nie zatrzymał się do kontroli bo chwilę wcześniej palił marihuanę