Jesteśmy najlepsi

Aktualności

Aenean sagittis mattis purus ut hendrerit. Mauris felis magna, cursus in venenatis ac, vehicula eu massa. Quisque nunc velit, pulvinar nec iaculis id, scelerisque in diam. Sed ut turpis velit. Integer dictum urna iaculis vestibulum finibus. Etiam tempus dictum rhoncus. Nam vel semper eros. Ut molestie sit amet sapien vitae semper. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. 

14 maja 2021
Głosowanie czas zacząć!!! Link do głosowania: https://bo.malopolska.pl/index.php/glosowanie OSP GPR Myślenice wraz z partnerami z
11 maja 2021
Shuffle Dance Video E-Type - This Is The Way (Remix SN Studio) Shuffle Dance

 

Zadzwoń do nas:

+48 *** *** ***

redakcja@sieprawinfo.pl

Tragiczny finał poszukiwań zaginionego mieszkańca Dobczyc

18 stycznia 2021

         Czytaj również...

 

 

Działania prowadzone wspólnie z:

 

Policja Myślenice

KPP Myślenice Komisariat Policji Dobczyce

JRG Myślenice 

OSP Myślenice - Górne Przedmieście

OSP Pogorzany

OSP Dobczyce

OSP Skrzynka

OSP Kornatka

Ognioodporni Brzączowice

OSP Rudnik - gmina Dobczyce

 

Źródło informacji: Myślenicka Grupa Poszukiwawczo Ratownicza

 


GALERIA

Dzisiaj około godziny 17:00 zostaliśmy poproszeni przez KPP w Myślenicach o pomoc w poszukiwaniach 44-letniego mieszkańca Dobczyc, którego rodzina zgłosiła zaginięcie.

 

Z uzyskanych informacji od rodziny ostatni raz kontakt z osobą zaginioną był w piątek. Po wywiadzie z rodziną przeprowadzonym wspólnie z funkcjonariuszami policji, planista GPR Myślenice wraz z dowódcą wytypowali obszary do przeszukania.

 

Po godzinie od przyjazdu na miejsce, ratownicy GPR Myślenice odnaleźli zwłoki mężczyzny w jednym z wyznaczonych sektorów.

 

Łyczanka z lotu ptaka