Jesteśmy najlepsi

Aktualności

Aenean sagittis mattis purus ut hendrerit. Mauris felis magna, cursus in venenatis ac, vehicula eu massa. Quisque nunc velit, pulvinar nec iaculis id, scelerisque in diam. Sed ut turpis velit. Integer dictum urna iaculis vestibulum finibus. Etiam tempus dictum rhoncus. Nam vel semper eros. Ut molestie sit amet sapien vitae semper. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. 

22 maja 2022
Cóż to był za dzień!  Wczoraj byliśmy zbyt zmęczeni żeby dodać relację  Wracamy do
22 maja 2022
Relacja foto / video z wielickiego Rynku.

redakcja@sieprawinfo.pl

Napisz do nas

 

Strona archiwalna

 


         Czytaj również...

 

Cześć! Z tej strony Magda! Mieszkam aktualnie, w Czechówce. Jestem certyfikowanym Trenerem Personalnym oraz Instruktorem Fitnessu. 

 

Regularnie uczęszczam na szkolenia związane z treningiem i dietetyką, aby móc więcej wiedzieć i przekazywać tę wiedzę. Sport, w moim życiu gości już odkąd pamiętam. Będąc dzieckiem grałam w piłkę nożną, jeździłam na rowerze, a od ponad 3 lat trenuje na siłowni. Lubię połączenie prostoty z czymś co działa! Dlatego nie kombinuję, idę po prostu do celu! Góry. To moja druga pasja, którą kocham. Dzięki niej doceniam każdą chwilę i cieszę się z najprostszych rzeczy!  Muzyka również odgrywa, w moim życiu bardzo ważną rolę. 7 lat grania na perkusji nauczyło mnie pokory i cierpliwości. Połączenie tych wszystkich światów  sprawiło, że mogę pokazać Ci, że granice są tylko w głowie!

 

Treningi ze mną to duża dawka motywacji oraz humoru! 

 

To jak, wpadasz do mojego nie idealnego świata z idealną recepturą na zdrowy tryb życia?

 

 

28 marca 2021

Trening z Magdą cz. 1 (Video)