Jesteśmy najlepsi

Aktualności

Aenean sagittis mattis purus ut hendrerit. Mauris felis magna, cursus in venenatis ac, vehicula eu massa. Quisque nunc velit, pulvinar nec iaculis id, scelerisque in diam. Sed ut turpis velit. Integer dictum urna iaculis vestibulum finibus. Etiam tempus dictum rhoncus. Nam vel semper eros. Ut molestie sit amet sapien vitae semper. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. 

30 września 2022
Przygotowania dla nowej Zakopianki budzą żywe zainteresowanie lokalnych społeczności i samorządów. To dobra wiadomość.
24 września 2022
Policjanci myślenickiej drogówki otrzymali dwa motocykle marki BMW R1250RT. Wszystkie jednoślady oznakowane są już

redakcja@sieprawinfo.pl

Napisz do nas


         Czytaj również...

 

Cześć! Z tej strony Magda! Mieszkam aktualnie, w Czechówce. Jestem certyfikowanym Trenerem Personalnym oraz Instruktorem Fitnessu. 

 

Regularnie uczęszczam na szkolenia związane z treningiem i dietetyką, aby móc więcej wiedzieć i przekazywać tę wiedzę. Sport, w moim życiu gości już odkąd pamiętam. Będąc dzieckiem grałam w piłkę nożną, jeździłam na rowerze, a od ponad 3 lat trenuje na siłowni. Lubię połączenie prostoty z czymś co działa! Dlatego nie kombinuję, idę po prostu do celu! Góry. To moja druga pasja, którą kocham. Dzięki niej doceniam każdą chwilę i cieszę się z najprostszych rzeczy!  Muzyka również odgrywa, w moim życiu bardzo ważną rolę. 7 lat grania na perkusji nauczyło mnie pokory i cierpliwości. Połączenie tych wszystkich światów  sprawiło, że mogę pokazać Ci, że granice są tylko w głowie!

 

Treningi ze mną to duża dawka motywacji oraz humoru! 

 

To jak, wpadasz do mojego nie idealnego świata z idealną recepturą na zdrowy tryb życia?

 

 

28 marca 2021

Trening z Magdą cz. 1 (Video)