Trening z Magdą cz. 1 (Video)

28 marca 2021

Cześć! Z tej strony Magda! Mieszkam aktualnie, w Czechówce. Jestem certyfikowanym Trenerem Personalnym oraz Instruktorem Fitnessu. 

 

Regularnie uczęszczam na szkolenia związane z treningiem i dietetyką, aby móc więcej wiedzieć i przekazywać tę wiedzę. Sport, w moim życiu gości już odkąd pamiętam. Będąc dzieckiem grałam w piłkę nożną, jeździłam na rowerze, a od ponad 3 lat trenuje na siłowni. Lubię połączenie prostoty z czymś co działa! Dlatego nie kombinuję, idę po prostu do celu! Góry. To moja druga pasja, którą kocham. Dzięki niej doceniam każdą chwilę i cieszę się z najprostszych rzeczy!  Muzyka również odgrywa, w moim życiu bardzo ważną rolę. 7 lat grania na perkusji nauczyło mnie pokory i cierpliwości. Połączenie tych wszystkich światów  sprawiło, że mogę pokazać Ci, że granice są tylko w głowie!

 

Treningi ze mną to duża dawka motywacji oraz humoru! 

 

To jak, wpadasz do mojego nie idealnego świata z idealną recepturą na zdrowy tryb życia?

 

 


         Czytaj również...

 

Napisz do nas

redakcja@sieprawinfo.pl

13 kwietnia 2024
W Sieprawiu na ulicy Galicyjskiej doszło do wypadku z udziałem motocyklisty oraz samochodu osobowego.
08 kwietnia 2024
  Na wójta Gniny Siepraw, ponownie wybrany został Tadeusz Pitala.

Aenean sagittis mattis purus ut hendrerit. Mauris felis magna, cursus in venenatis ac, vehicula eu massa. Quisque nunc velit, pulvinar nec iaculis id, scelerisque in diam. Sed ut turpis velit. Integer dictum urna iaculis vestibulum finibus. Etiam tempus dictum rhoncus. Nam vel semper eros. Ut molestie sit amet sapien vitae semper. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. 

Aktualności

Jesteśmy najlepsi