Jesteśmy najlepsi

Aktualności

Aenean sagittis mattis purus ut hendrerit. Mauris felis magna, cursus in venenatis ac, vehicula eu massa. Quisque nunc velit, pulvinar nec iaculis id, scelerisque in diam. Sed ut turpis velit. Integer dictum urna iaculis vestibulum finibus. Etiam tempus dictum rhoncus. Nam vel semper eros. Ut molestie sit amet sapien vitae semper. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. 

04 października 2022
Nie takiego zakończenia swoich popisów spodziewał się 20-letni kierowca, który wprowadził samochód w poślizg
03 października 2022
Już w środę przed budynkiem Starostwa Powiatowego w Myślenicach przy ul. Drogowców 2A, stanie

redakcja@sieprawinfo.pl

Napisz do nas

Czytaj również...

 

Już po kilku minutach policja sprawdzała drogi wylotowe z Myślenic, zakopiankę, a kilka patroli sprawdzało teren miasta.

 

I właśnie na ulicy Daszyńskiego w Myślenicach sierżant sztabowy Maciej Apryasz i sierżant Barbara Wróbel zauważyli poszukiwany pojazd. Zbliżyli się do niego i włączyli sygnały, jednak reakcja kierowcy furgonetki była odwrotna od oczekiwanej. 

 

Samochód dostawczy przyśpieszył, uniemożliwiał również próby wyprzedzenia go, zajeżdżając drogę policjantom. Złodziej jadąc całą szerokością jezdni od prawej do lewej krawędzi pędził ,,starą zakopianką” w kierunku Stróży stwarzając zagrożenie dla mijanych pojazdów. W pewnym momencie zjechał z drogi asfaltowej i wjechał w wąską drogę leśną, którą kontynuował ucieczkę. Ta jednak nie trwała długo, bo samochód należący do firmy kurierskiej utknął na nierównościach. Jednak złodziej nie poddawał się. Wyskoczył z szoferki i kontynuował ucieczkę na piechotę. Mundurowi również wyskoczyli z radiowozu i pobiegli za uciekinierem, którego udało się zatrzymać po kilkusetmetrowym, leśnym pościgu. 

 

Złodziejem okazał się 29-latek z gminy Myślenice. Został zatrzymany, był nietrzeźwy więc w szpitalu pobrano mu krew do badań. Następnie został osadzony w pomieszczeniach dla zatrzymanych myślenickiej komendy. Po wytrzeźwieniu usłyszy zarzuty dotyczące kradzieży, niezatrzymania się do kontroli i szeregu wykroczeń drogowych, które popełnił  (nie posiadał także uprawnień do kierowania). Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

 
 
 
Dawid Wietrzyk Oficer prasowy KPP w Myślenicach

 

GALERIA

Policjanci z Myślenic po pościgu zatrzymali mężczyznę, który ukradł samochód firmy kurierskiej. W środku znajdowały się przesyłki o łącznej wartości przekraczającej 40 tys. złotych. 29-latkowi grozi 5 lat pozbawienia wolności. 

 

W poniedziałek (21.03.2022r.) około godz. 11:00 do myślenickiej komendy zgłosił się kurier, który oświadczył, że skradziono mu zaparkowany nieopodal na ulicy samochód. W aucie znajdowały się przesyłki o łącznej wartości ponad 40 tys. złotych. Informacja zawierająca opis samochodu i jego numery rejestracyjne natychmiastowo trafiła do wszystkich patroli. 

22 marca 2022

Ukradł kurierowi samochód, w środku znajdowały się przesyłki o wartości ponad 40 tys. zł