Wciąż czekamy na naszego pieska, dla znalazcy przewidziana nagroda

03 maja 2022

Dzień dobry

 

Dostaliśmy telefon od Pana z Zakliczyna, że był piesek widziany 2 dni temu. Pokazywaliśmy  więcej zdjęć. Pan potwierdził, że to był On na 95%. Będziemy jeździć po Zakliczynie i okolicznych miejscowościach. 

 

13-ego kwietnia rano koło 7 w parku "Pod Baranem" nasz piesek się spłoszył i od tej pory nie możemy go znaleźć. Piesek wabi się Monte, ma założone czerwone szelki. To  nieduży pies, 10 kg, do kolan, barwa cappuccino. Obeszliśmy cały park i okolice aż do centrum Wieliczki. 

 

Prosimy o pomoc w odnalezieniu i kontakt. Jeśli ktoś zobaczy psiaka prosimy w miarę możliwości o przesłanie zdjęcia Oczywiście dla znalazcy przewidziana nagroda - 1000 zł. Monte ma chip 616093901735xxx - został zastrzeżony w bazie Safe Animal. Sprawa zgłoszona na straż miejska i do hotelu w Lednicy Górnej. Rozwiesiliśmy ogłoszenia, rozdajemy ulotki, jest ogłoszenie w Gazecie Krakowskiej i Dzienniku Polskim. Piesek był widziany w okolicach Pawlikowic. Sołtys dostał informacje, ma przekazać dalej sołtysom okolicznych miejscowości. Będziemy jeździć po okolicy z ulotkami...Szukamy dalej, prosimy o udostępnianie.

 

Tel: 732 531 523

 

 

 

Dostaliśmy telefon od Pana z Zakliczyna, że był piesek widziany 2 dni temu. Pokazywaliśmy  więcej zdjęć. Pan potwierdził, że to był On na 95%. Będziemy jeździć po Zakliczynie i okolicznych miejscowościach. 

 

Przez ostatnie 2 dni udało się rozwiesić plakaty i przejść przez Grajów, Dobranowice, Raciborsko, Rajsko, Jakówka, Sieraków, Janowice, Byszyce... Poza sygnałem z 30 kwietnia brak wiadomości... #SzukamyDalej #NieTracimyNadzieii

 

Aktualizacja 30-Kwietnia-2022: 

Rozmawialiśmy z Panem z Raciborska, okolic kościoła, który stwierdził że taki jak nasz piesek przychodził pobawić się z jego pieskiem w poprzednim tygodniu. Rozwiesiliśmy kolejne ogłoszenia w okolicy aż do Gorzkowa. Jutro działamy dalej do 5km. Obserwujcie proszę okolice....Podobny pies widziany w Koźmicach Małych w okolicach mostu na Wildze. Niestety nie spotkaliśmy psiaka, rozmawialiśmy z okolicznymi mieszkańcami i rozwiesiliśmy więcej ogłoszeń.  

 

Aktualizacja 26-Kwietnia-2022:

Dzisiaj zaliczone domy przy ulicy Mietniowskiej, Nad Stawem aż do Mietniowa. W samym Mietniowie jeszcze raz okolice szkoły i świetlicy oraz okolice sklepu Livio. Nie tracimy nadziei... czekamy na wszelki sygnał.

 

Aktualizacja 25-Kwietnia-2022:

Dalej nie ma Monte...Ulotki rozniesione do kolejnych domów w promieniu 4km...

 

Aktualizacja 24-Kwietnia-2022:

Monte jest wciąż zaginiony. Sprawdziliśmy informację z Sierczy, to NIE BYŁ ON. Rozglądajcie się proszę, czy ktoś z waszej okolicy sobie nie przywłaszczył...Dalej jeździmy i roznosimy ulotki i plakaty.

 

 

GALERIA

Czytaj również...

Napisz do nas

redakcja@sieprawinfo.pl

10 czerwca 2024
Co to jest  Barszcz Sosnowskiego? Barszcz Sosnowskiego (Heracleum sosnowskyi Manden) to niebezpieczna dla zdrowia,
09 czerwca 2024
Wiślana trasa rowerowa: Kraków, Tyniec , Skawina i dalej (wideo)

Aenean sagittis mattis purus ut hendrerit. Mauris felis magna, cursus in venenatis ac, vehicula eu massa. Quisque nunc velit, pulvinar nec iaculis id, scelerisque in diam. Sed ut turpis velit. Integer dictum urna iaculis vestibulum finibus. Etiam tempus dictum rhoncus. Nam vel semper eros. Ut molestie sit amet sapien vitae semper. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. 

Aktualności

Jesteśmy najlepsi