Wciąż czekamy na naszego pieska, dla znalazcy przewidziana nagroda

03 maja 2022

Dzień dobry

 

Dostaliśmy telefon od Pana z Zakliczyna, że był piesek widziany 2 dni temu. Pokazywaliśmy  więcej zdjęć. Pan potwierdził, że to był On na 95%. Będziemy jeździć po Zakliczynie i okolicznych miejscowościach. 

 

13-ego kwietnia rano koło 7 w parku "Pod Baranem" nasz piesek się spłoszył i od tej pory nie możemy go znaleźć. Piesek wabi się Monte, ma założone czerwone szelki. To  nieduży pies, 10 kg, do kolan, barwa cappuccino. Obeszliśmy cały park i okolice aż do centrum Wieliczki. 

 

Prosimy o pomoc w odnalezieniu i kontakt. Jeśli ktoś zobaczy psiaka prosimy w miarę możliwości o przesłanie zdjęcia Oczywiście dla znalazcy przewidziana nagroda - 1000 zł. Monte ma chip 616093901735xxx - został zastrzeżony w bazie Safe Animal. Sprawa zgłoszona na straż miejska i do hotelu w Lednicy Górnej. Rozwiesiliśmy ogłoszenia, rozdajemy ulotki, jest ogłoszenie w Gazecie Krakowskiej i Dzienniku Polskim. Piesek był widziany w okolicach Pawlikowic. Sołtys dostał informacje, ma przekazać dalej sołtysom okolicznych miejscowości. Będziemy jeździć po okolicy z ulotkami...Szukamy dalej, prosimy o udostępnianie.

 

Tel: 732 531 523

 

 

 

Dostaliśmy telefon od Pana z Zakliczyna, że był piesek widziany 2 dni temu. Pokazywaliśmy  więcej zdjęć. Pan potwierdził, że to był On na 95%. Będziemy jeździć po Zakliczynie i okolicznych miejscowościach. 

 

Przez ostatnie 2 dni udało się rozwiesić plakaty i przejść przez Grajów, Dobranowice, Raciborsko, Rajsko, Jakówka, Sieraków, Janowice, Byszyce... Poza sygnałem z 30 kwietnia brak wiadomości... #SzukamyDalej #NieTracimyNadzieii

 

Aktualizacja 30-Kwietnia-2022: 

Rozmawialiśmy z Panem z Raciborska, okolic kościoła, który stwierdził że taki jak nasz piesek przychodził pobawić się z jego pieskiem w poprzednim tygodniu. Rozwiesiliśmy kolejne ogłoszenia w okolicy aż do Gorzkowa. Jutro działamy dalej do 5km. Obserwujcie proszę okolice....Podobny pies widziany w Koźmicach Małych w okolicach mostu na Wildze. Niestety nie spotkaliśmy psiaka, rozmawialiśmy z okolicznymi mieszkańcami i rozwiesiliśmy więcej ogłoszeń.  

 

Aktualizacja 26-Kwietnia-2022:

Dzisiaj zaliczone domy przy ulicy Mietniowskiej, Nad Stawem aż do Mietniowa. W samym Mietniowie jeszcze raz okolice szkoły i świetlicy oraz okolice sklepu Livio. Nie tracimy nadziei... czekamy na wszelki sygnał.

 

Aktualizacja 25-Kwietnia-2022:

Dalej nie ma Monte...Ulotki rozniesione do kolejnych domów w promieniu 4km...

 

Aktualizacja 24-Kwietnia-2022:

Monte jest wciąż zaginiony. Sprawdziliśmy informację z Sierczy, to NIE BYŁ ON. Rozglądajcie się proszę, czy ktoś z waszej okolicy sobie nie przywłaszczył...Dalej jeździmy i roznosimy ulotki i plakaty.

 

 

GALERIA

Czytaj również...