Policjanci dokładnie przeanalizowali nagranie i podążając drogą, którą przemierzył złodziej, a która to przedstawiała głównie chodnik lub drogę, zlokalizowali okolice, do której się udał. Będąc już na miejscu, funkcjonariusze szybko wytypowali zuchwalca, którym okazał się dobrze im znany 42-latek z gminy Mogilany, wielokrotnie notowany za podobne przestępstwa. W miejscu jego zamieszkania policjanci znaleźli skradziony łup. 

 

42-latek został zatrzymany i usłyszał zarzut kradzieży, do czego się przyznał.

Za popełnione przestępstwo grozi mu do 7,5 roku więzienia, bo czynu tego dopuścił się w warunkach recydywy.

 

Czytaj również...

06 lutego 2024

Wciąż nagrywający się obraz skradzionej kamery, doprowadził policjantów do złodzieja

Policjanci z Komisariatu Policji w Świątnikach Górnych namierzyli i zatrzymali 42-latka za kradzież kamery z terenu prywatnej działki w gminie Mogilany.

 

Zuchwalec wdrapał się na słup, skąd zdemontował znajdującą się tam kamerę o wartości 900 złotych. Złodziej jednak nie przypuszczał, że kamera wciąż nagrywa… Obraz z monitoringu szybko doprowadził funkcjonariuszy do złodzieja.

 

31 stycznia br. policjanci ze Świątnik Górnych zostali powiadomieni o kradzieży kamery wraz z kartą SIM o wartości 900 złotych. Kamera była założona na słupie, znajdującym się na terenie prywatnej działki w gminie Mogilany. Okazało się jednak, że obraz skradzionej kamery wciąż jest aktywny i nagrywany. 

Napisz do nas

redakcja@sieprawinfo.pl

18 lipca 2024
Myśleniccy policjanci, w nocy z piątku na sobotę (12/13.07.br.) prowadzili wzmożone działania kontrolne uczestników
08 lipca 2024
Do niebezpiecznej sytuacji doszło w niedzielę, na Zakopiance w Pcimiu. 63-letnia kobieta jechała w

Aenean sagittis mattis purus ut hendrerit. Mauris felis magna, cursus in venenatis ac, vehicula eu massa. Quisque nunc velit, pulvinar nec iaculis id, scelerisque in diam. Sed ut turpis velit. Integer dictum urna iaculis vestibulum finibus. Etiam tempus dictum rhoncus. Nam vel semper eros. Ut molestie sit amet sapien vitae semper. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. 

Aktualności

Jesteśmy najlepsi