Jesteśmy najlepsi

Aktualności

Aenean sagittis mattis purus ut hendrerit. Mauris felis magna, cursus in venenatis ac, vehicula eu massa. Quisque nunc velit, pulvinar nec iaculis id, scelerisque in diam. Sed ut turpis velit. Integer dictum urna iaculis vestibulum finibus. Etiam tempus dictum rhoncus. Nam vel semper eros. Ut molestie sit amet sapien vitae semper. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. 

22 maja 2022
Cóż to był za dzień!  Wczoraj byliśmy zbyt zmęczeni żeby dodać relację  Wracamy do
22 maja 2022
Relacja foto / video z wielickiego Rynku.

redakcja@sieprawinfo.pl

Napisz do nas

 

Strona archiwalna

 

We wtorek (19.04. br.) w Dobczycach, w powiecie myślenickim, doszło do śmiertelnego wypadku. Kierowca Chryslera zjechał na przeciwległy pas ruchu po czym dachował. W wyniku tego zdarzenia kierowca zmarł a pasażerka została ranna.

 

19 kwietnia br. około godz. 2,  w Dobczycach doszło do wypadku drogowego. 35-letni obywatel Ukrainy kierując samochodem marki Chrysler na prostym odcinku drogi  zjechał na przeciwległy pas ruchu a następnie wjechał do przydrożnego rowu gdzie  dachował. W wyniku wypadku mężczyzna wypadł z pojazdu i doznał poważnych obrażeń ciała. W stanie zagrażającym życiu i zdrowiu został przetransportowany do szpitala, gdzie po kilku godzinach zmarł.

 

W pojeździe znajdowała się również 35-etnia obywatelka Ukrainy, która trafiła do szpitala, lecz jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Na miejscu wypadku pracowali policjanci oraz strażacy. Teraz policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają przyczynę i okoliczności tego zdarzenia.

Wypadek w Dobczycach, ciężko ranny kierowca po kilku godzinach zmarł

20 kwietnia 2022

Czytaj również...

 

Apelujemy do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności podczas jazdy, o zdjęcie nogi z gazu i dostosowania prędkości do warunków panujących na drodze.

 

Pamiętajmy, że zmęczenie kierowcy może być szczególnie niebezpieczne. Ważne jest odpowiednie przygotowanie pojazdu do drogi, ale także stan zdrowia i samopoczucie kierowcy, które mają istotny wpływ na jego zachowanie na drodze. Pamiętajmy także o bezpieczeństwie biernym tj. zapięciu pasów bezpieczeństwa.

 

 

żródło: KPP Myślenice

 

 

GALERIA