Jesteśmy najlepsi

Aktualności

Aenean sagittis mattis purus ut hendrerit. Mauris felis magna, cursus in venenatis ac, vehicula eu massa. Quisque nunc velit, pulvinar nec iaculis id, scelerisque in diam. Sed ut turpis velit. Integer dictum urna iaculis vestibulum finibus. Etiam tempus dictum rhoncus. Nam vel semper eros. Ut molestie sit amet sapien vitae semper. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. 

04 października 2022
Nie takiego zakończenia swoich popisów spodziewał się 20-letni kierowca, który wprowadził samochód w poślizg
03 października 2022
Już w środę przed budynkiem Starostwa Powiatowego w Myślenicach przy ul. Drogowców 2A, stanie

redakcja@sieprawinfo.pl

Napisz do nas

Czytaj również...

 

Apelujemy do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności podczas jazdy, o zdjęcie nogi z gazu i dostosowania prędkości do warunków panujących na drodze.

 

Pamiętajmy, że zmęczenie kierowcy może być szczególnie niebezpieczne. Ważne jest odpowiednie przygotowanie pojazdu do drogi, ale także stan zdrowia i samopoczucie kierowcy, które mają istotny wpływ na jego zachowanie na drodze. Pamiętajmy także o bezpieczeństwie biernym tj. zapięciu pasów bezpieczeństwa.

 

 

żródło: KPP Myślenice

 

 

GALERIA

We wtorek (19.04. br.) w Dobczycach, w powiecie myślenickim, doszło do śmiertelnego wypadku. Kierowca Chryslera zjechał na przeciwległy pas ruchu po czym dachował. W wyniku tego zdarzenia kierowca zmarł a pasażerka została ranna.

 

19 kwietnia br. około godz. 2,  w Dobczycach doszło do wypadku drogowego. 35-letni obywatel Ukrainy kierując samochodem marki Chrysler na prostym odcinku drogi  zjechał na przeciwległy pas ruchu a następnie wjechał do przydrożnego rowu gdzie  dachował. W wyniku wypadku mężczyzna wypadł z pojazdu i doznał poważnych obrażeń ciała. W stanie zagrażającym życiu i zdrowiu został przetransportowany do szpitala, gdzie po kilku godzinach zmarł.

 

W pojeździe znajdowała się również 35-etnia obywatelka Ukrainy, która trafiła do szpitala, lecz jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Na miejscu wypadku pracowali policjanci oraz strażacy. Teraz policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają przyczynę i okoliczności tego zdarzenia.

20 kwietnia 2022

Wypadek w Dobczycach, ciężko ranny kierowca po kilku godzinach zmarł