Aktualizacja

 

W związku z dużym zainteresowaniem stanem zdrowia pieska chcielibyśmy poinformować że na ten moment według opinii weterynarza jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Kikusia przyjęła leki i dochodzi do siebie. Dziękujemy za ogromne zainteresowanie oraz pomoc w odnalezieniu sprawcy. Wszystkie informacje, które otrzymujemy na bieżąco są przekazywane Policji.

 

 

 

Link do źródła: https://www.facebook.com/profile.php?id=100057192770885

 

Czytaj również...

21 maja 2022

Zwyrodnialec podał owczarkowi niemieckiemu truciznę, nagranie z monitoringu (Video)

To nie człowiek, lecz potwór, jak określili go właściciele psa.

 

Dnia 19.05 około godziny 20.20 w Legnicy, doszło do bestialskiego zdarzenia dotykającego psa przebywającego w siedzibie naszego sklepu. Nasz Owczarek niemiecki został otruty przez potwora uwiecznionego na  monitoringu. Substancja, która została jej podana była tak silna, że jej organizm od razu na nią zareagował co widać na filmiku załączonym poniżej. Kika jest psem którego wielu z naszych klientów może znać jest ufna i bardzo lubi ludzi. Zwracamy się do Państwa z ogromną prośbą w odnalezieniu sprawcy tego zdarzenia. Za pomoc w schwytaniu sprawcy przewidziana jest nagroda pieniężna oraz pełna anonimowość.

 

Pies w ciężkim stanie trafił pod stałą opiekę weterynarza i walczy o życie..

Napisz do nas

redakcja@sieprawinfo.pl

10 czerwca 2024
Co to jest  Barszcz Sosnowskiego? Barszcz Sosnowskiego (Heracleum sosnowskyi Manden) to niebezpieczna dla zdrowia,
09 czerwca 2024
Wiślana trasa rowerowa: Kraków, Tyniec , Skawina i dalej (wideo)

Aenean sagittis mattis purus ut hendrerit. Mauris felis magna, cursus in venenatis ac, vehicula eu massa. Quisque nunc velit, pulvinar nec iaculis id, scelerisque in diam. Sed ut turpis velit. Integer dictum urna iaculis vestibulum finibus. Etiam tempus dictum rhoncus. Nam vel semper eros. Ut molestie sit amet sapien vitae semper. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. 

Aktualności

Jesteśmy najlepsi